Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai lányokbol, hogyan lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányokbol, hogyan lesz normális szerető feleség?

Figyelt kérdés
Szinte elképzelhetetlen,hogy valaki mellet meg tudják majd állni a helyüket,hetente váltogatják barátaikat,esztelen dolgokat csinálnak...
2014. aug. 20. 16:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanúgy, ahogyan a mai fiúkból jó férjek és apák lesznek. Hupsz, a mai fiúk csapnivaló társak lesznek, bocsi... :)
2014. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Jaguár tévedsz!

le lehet nyugodni ugyanis az anyai ösztön sokkal erősebb ehhez meg partner kell !


am meg Kérdező 17 évesen ezen ne törd a fejed nagyon nagyon ráérsz ezzel még, nem most kell megtalálnod bőven elég kicsivel 30 alatt :-)

2014. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha rendes és normális lányt fogsz ki akkor nem lesz semmi gond :)

Meg azért ezeket a fiúkra is lehetne mondani szerintem

2014. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Régen is nehéz voltmegfelelőtársat találni és most sem egyszerűbb. A kérdésedre én sokszor válaszolok magamban, amikor ezeket az oldalakat olvasom. Szerintem azokból, akikre te gondolsz: SEHOGY!


Az a kategória, aki meg fogja állni a helyét feleségként és anyaként, az nem így viselkedik. Aki meg ilyen, annak hamar megcsalás és válás lesz a vége. Kevés kapcsolat van ma hazánkban, akiknél alapvetően rendben mennek a dolgok és mindenki hűségesen szereti a másikat.


44F

2014. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én 26 éves nőként mondom, hogy azért a 17 évest nem nézzük már leendő anyukának még, hiszen 30 éves koráig még előtte áll egy egyetem, egy munkahely és rengeteg változás az életében. Gimiben, egyetemen bulizgattunk, ittunk, szexeltünk, elvoltunk a fiúkkal, aztán erre az igényünk brutálisan lecsökkent már Msc alatt, ma meg már a tűzijátékra se megyek szívesen.:))


Szerintem igen, ezekből is normális feleség lesz. Bár nem tudom, hogy mit jelent a normális neked.:)

2014. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért akarnád őket feleségül venni? Semmi értelme.
2014. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az sokkal gázabb mikor egy 20 éves úgy él,mint egy öreglány.


Alapvetően a monogámia is egy kényszer.De ha egész életedben így élsz sokkal nagyobb az esélye,hogy 30,40 évesen megbolondulsz.Jön a válás,stb.

Nem értem miért akarnak 30 alatt emberek felelősségteljes felnőttet játszani,mikor még csak akkor kezdik megismerni a farkas világot.

2014. szept. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Rohadtul vannak feleség-típusok. Én pl az általad leírt életmódot ha fizetnének sem lennék képes folytatni, míg a kisgyerekekkel pl nagyon jól kijövök. És a legtöbb barátnőm ilyen.

16/l

2017. jan. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!