Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az hogy anyukám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy anyukám nem engedi hogy legyen barátom 18-20 éves koromig?

Figyelt kérdés

mondván hogy első a tanulás és hogy ráérek huszon pár évesen is megházasodni! (ezt megértem)

de ezek szerint az első ember akit találok azzal össze is kell hogy házasodjak?


2014. aug. 24. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd fel vele a harcot, hanem pl. mond azt hogy a barátnődnek tartjátok a szülinapi buliját és te is elmész, végülis nem fiúzol, aztán ha ott ismerkedsz azt már ugyse tudja.. aztán igy szépen apránként. Észre se fogja venni, mond azt hogy találkozol a barátnőiddel a könyvtárba, edzésre jársz és akkor egyeztesd össze a randidat a többi elfoglaltságoddal. De normális fiúkkal találkozzál és legalább a barátnőid tudják kivel vagy.
2014. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem apam 30 eves korom utan is merges lenne erte szerintem, anya mar kicsit mashogy all hozza.

De az en esetemben ez mindegy, vegulis ugyse randizgatok egyenlore a tanulmanyaimra akarok koncentralni.

Amugy toled fugg ez szerintem, mennyire vagy megbizhato, ha tudja hogy nem tennel semmi olyat amit kesobb megbannal akkor szerintem elengedne, de talan meg nem bizik ebbe teljesen.

2014. aug. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyudnak nem kell tudni a barátodról. A barátnőiddel is elmehetsz valahova. Akkor a sráccal is lóghatsz anélkül hogy anyud ne tudjon róla.
2014. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!