Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dönthetnék? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dönthetnék? Nagyon szégyellem magam!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy fél éves kapcsolatom, még gyerekkoromban ismertem meg a srácot és beleszerettem. Haverok lettünk elöször majd ő kiment Angliába, ami egy haverja ötlete volt, hogy költözzenek oda végleg. Ott talált munkát, sokáig nem beszéltünk aztán megint. A szülinapomra hazajött és nagyon közel kerültünk egymáshoz, akkor megcsókolt, és mondta,hogy szerelmes belém már régóta és ha én azt mondom neki hogy ne menjen vissza akkor nem megy vissza. Régóta terveztem hogy ha valamikor visszajön maradásra bírom, így is lett, és ezzel a döntésével hogy velem maradt elveszítette a legjobb barátját is, aki hisztériázott hogy nem maradt vele és értem otthagyta. Fél év boldogság, aztán megismertem egy másik srácot, aki egy bandában énekes. Azonnal megfogott, ijesztő volt, de a megtévesztésig hasonlított (nem tudom mennyire ismeritek) a kárhozottak királynője című filmből Lestatra. Nem dumáltam vele olyan sokat, de sokszor megérintett és ha a közelében voltam nem tudtam magamon uralkodni, majd megvesztem egy érintéséért. Végül egy este, szakadó esőben ott álltam a háza előtt, hogy tisztázzuk, hogy mi van, erre megcsókolt én pedig nem tudtam leállni, az ösztöneim vezettek és lefeküdtem vele. Ez 2 napja történt. Azóta a telefont sem veszem fel a barátomnak, aki persze nem tud semmiről és nem tudja mire vélni a viselkedésem. Nagyon szégyellem is magam persze, de nem tudtam akkor uralkodni magamon és szerintem most sem tudnék...Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mit tegyek? 19 é. lány.

2014. aug. 28. 01:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

nem szokásom töprengeni, emészteni magam :) kigyógyultam a depresszióból és tanultam belőle :D

ha minden kis sz@rságon rágódnék, már rég öngyilkos lettem volna :)

továbblépek, és kész.

2014. aug. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Bakker 7-es, neked mi bajod van?

Értelmes ember számol olyasmivel, hogy nem mehet minden simán.

Az a pasi felelőtlen volt, otthagyott egy jó munkát egy 19 éves lányért. Ha tényleg annyira szerette volna, akkor megvárja míg végez a csaj a suliban (ha suliba jár a kérdező) és kicsábítja magával.


Mellesleg én ismerek olyan párokat, akik szeretik egymást, de az egyik kapcsolatban a férjnek, míg a másikban az asszonynak mindig van szeretője.

Nálam sem elfogadott a megcsalás, de vannak emberek akik mindenféle arcizom rándulás nélkül csinálják.

Előfordul az ilyesmi.

Kérdés, mi lesz ezután?


#6-os voltam

2014. aug. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
mindig is mondtam... rocker csajt komoly kapcsolatra soha.
2014. aug. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Újabb remek példa a nők hűségére és erkölcsösségére.
2014. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Mondd el a barátodnak a történetet. Jó kapcsolat csak őszinteségre épülhet. Ha kitart melletted bármi lehet, ha nem, teljesen igaza van. De legalább annyira becsüld, hogy az igazságot megismerhesse.
2014. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

Először is, kérdező, ne emészd magad. Az élet folyamatos döntéseket hozunk. Jókat, vagy időnként rosszakat. Szerelme esetekben gyakran rosszakat, hiszen olyankor nem látunk tisztán. Ami a barátodat illeti, az, hogy elveszítette "miattad a barátját/munkáját, az ő döntése is. Tudod, az ilyen "ha én azt mondom neki hogy ne menjen vissza akkor nem megy vissza" tipikus és pitiáner taktikázás. (Nem tudok dönteni, ezért rád lőcsölöm a felelősséget. Ráadásul, ha maradok, a bűntudatodra apellálva alaposan magamhoz is láncollak.)

Lestat: Sokszor elmondtam már, a szerelmet előrefelé éljük, de megítélni csak hátrafelé tudjuk. Míg benne vagyunk, elvakít a fénye, nem tudjuk a mélységét megítélni. Hajlamosak vagyunk az iagazinak, a mindent felülírónak hinni, s csak utólag látjuk, hogy felejthető kis kaland volt csupán. Ezt még a barátoddal való viszonyra mondtam, csak hogy értsd, ami Lestattal történt, borítékolható volt. Ha nem vele, mással. A barátod messze nem az igazi, messze nem tud olyan érzelmeket kicsiholni belőled, mint a fent nevezett úriember egy perc alatt. Arra volt jó, hogy rájöjj: tovább kell lépned. Nem Lestattal, mert a zenészek léha, könnyűvérű figurák (magam is zenéltem, tudom, miről beszélek), minden sarkon más lány ölelése várja őkat. De legalább látod, milyen mélységű érzelmekre vagy képes. Addig kell tehát keresgélned, míg megtalálod az illetőt, aki ezt képes újra előhozni belőled.

2014. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

*életben

**Szerelem

***igazinak

2014. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Már felvettem a telefont a barátomnak, ma este beszélek vele. Most viszont meg az a probléma, hogy (látom már elneveztétek a zenész srácot, úgyhogy én is úgy nevezem akkor:))):D) Lestat is hívogat és ő is ma este szeretne velem beszélni arról az éjszakáról. Nagyon hülye voltam, remélem nem lesz még ennél is nagyobb baj, ugyanis azt kihagytam a kérdésből, hogy nem védekeztünk, így van egy plussz dolog is amiatt félhetek:/
2014. aug. 28. 18:41
 19/25 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy Lestat repetázni szeretne.
2014. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Majd mesélj, mi volt!
2014. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!