Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dönthetnék? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dönthetnék? Nagyon szégyellem magam!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy fél éves kapcsolatom, még gyerekkoromban ismertem meg a srácot és beleszerettem. Haverok lettünk elöször majd ő kiment Angliába, ami egy haverja ötlete volt, hogy költözzenek oda végleg. Ott talált munkát, sokáig nem beszéltünk aztán megint. A szülinapomra hazajött és nagyon közel kerültünk egymáshoz, akkor megcsókolt, és mondta,hogy szerelmes belém már régóta és ha én azt mondom neki hogy ne menjen vissza akkor nem megy vissza. Régóta terveztem hogy ha valamikor visszajön maradásra bírom, így is lett, és ezzel a döntésével hogy velem maradt elveszítette a legjobb barátját is, aki hisztériázott hogy nem maradt vele és értem otthagyta. Fél év boldogság, aztán megismertem egy másik srácot, aki egy bandában énekes. Azonnal megfogott, ijesztő volt, de a megtévesztésig hasonlított (nem tudom mennyire ismeritek) a kárhozottak királynője című filmből Lestatra. Nem dumáltam vele olyan sokat, de sokszor megérintett és ha a közelében voltam nem tudtam magamon uralkodni, majd megvesztem egy érintéséért. Végül egy este, szakadó esőben ott álltam a háza előtt, hogy tisztázzuk, hogy mi van, erre megcsókolt én pedig nem tudtam leállni, az ösztöneim vezettek és lefeküdtem vele. Ez 2 napja történt. Azóta a telefont sem veszem fel a barátomnak, aki persze nem tud semmiről és nem tudja mire vélni a viselkedésem. Nagyon szégyellem is magam persze, de nem tudtam akkor uralkodni magamon és szerintem most sem tudnék...Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mit tegyek? 19 é. lány.

2014. aug. 28. 01:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsian várom. Drukkolok nektek.
2014. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy mi volt: amikor megjött a barátom, akkor meg akart csókolni, de nem engedtem, elhúztam a fejem. Leültettem a fotelba és mondtam, hogy valami nagyon fontosat kell neki mondanom. Elmondtam neki az egészet, utána csak ült némán és bambulva, nagyon sajnáltam őt, aztán olyat produkált, hogy megijedtem tőle. Elkezdett velem üvöltözni és mindenáron meg akarta tudni, hogy kivel csaltam meg, de én nem mondtam neki semmit, erre elkezdett rángatni és még hangosabban üvöltözni, hogy mondjam el. A végén ellökött és ordított, hogy ki fogja deríteni és 0-24ben figyelni fog...nagyon félek tőle. Két órával később átjött a másik srác, akinek elmondtam, hogy mi volt, zokogtam 2 órán át, addig ő ölelt és próbált nyugtatgatni, éjjel 2-ig itt maradt velem, most elment hogy hozzon nekem kaját (a szüleim nincsenek itthon) és jön vissza. Elvileg egész éjjel velem marad, hogy vigyázzon rám...én viszont nagyon félek, hogy a már ex-pasim most is figyel minket, nem akarom, hogy a másik srácot bántsa...:((
2014. aug. 29. 02:36
 23/25 anonim ***** válasza:
Minden tettednek, de mindegyiknek következménye van. Ezt most megtanulod egy életre. A barátod reakciója teljesen természetes, mert szeret téged. Próbál inkább "Lestat"-ra haragudni, mint rád. Valahol megértem, hogy így kiborult, hiszen még az angliai életét is feladta érted, annyira kötődik hozzád. Gondolom egy életre tervezett veled. Majd lenyugszik. Ha tegnap nem fajult tettlegességig az ügy, akkor valószínű, hogy már nem is fog.
2014. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy! Az ilyenek miatt nincs tartós kapcsolatom. Remélem kimegy Angliába és vissza se néz, és a (volt) legjobb barátjával újra jóban lesznek és téged fognak elhordani mindennek! Ezt érdemelnéd...
2014. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta?
2015. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!