Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt nincsenek normális fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt nincsenek normális fiúk?

Figyelt kérdés

mindenki nyafog, senki sincs megelégedve magától, nincs önbizalmuk...ide csak defektesek járnak?

nem, nem szeretnék ismerkedni. kiváncsiságból kérdezem. van itt olyan akinek normális az önértékelése?


2014. aug. 28. 17:45
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
a defektesért bocsi. talán kicsit túlzásba estem
2014. aug. 28. 17:52
 12/33 anonim ***** válasza:
Statisztikailag, és valóságban is van. Elég felesleges ez a kérdés a részedről, ha tényleg nem ismerkedésből írtad ki...
2014. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
tessék itt vagyok.110% ig meg vagyok elégedve magammal
2014. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Legalább ti bevaljátok hogy agyban halottak vagytok..ezt értékelem :)

Vannak nyafogósak,főleg az a magas pasas,aki minden nap kiirja a kérdését.

2014. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
54%

Akkor a te logikád szerint pl. az Apollyon nevű felhasználó egy normális csávó, neki nem úgy tűnik, mintha önértékelési problémái lennének.


Az önbizalomhiány még nem zárja ki, hogy valaki normális legyen, szerintem. A valóságban egyáltalán nem ennyire zavaró tulajdonság, nem úgy néz ki ez, ha valaki önbizalom hiányos akkor az életben is állandóan nyavalyog neked. (Bár biztos van ilyen is.) De amúgy ha nem ismerkedni akarsz, akkor nem mindegy?

2014. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen elégedett vagyok például. Csak azt akarom mondani, hogy a "normális" szó használatát csak rendeltetésszerűen javallllom. Mert így értelmetlen.
2014. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Okos vok
2014. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
de mindegy. odaírtam hogy a kérdést csak kiváncsiságból írtam ki
2014. aug. 28. 17:59
 19/33 A kérdező kommentje:
eredetileg az akartam írni hogy "itt mindenki nyomi?" de úgy döntöttem ez kicsit durva lenne ezért kérdeztem a normálisakat. bocs a pontatlan fogalmazásért
2014. aug. 28. 18:01
 20/33 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező.
2014. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!