Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt nincsenek normális fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt nincsenek normális fiúk?

Figyelt kérdés

mindenki nyafog, senki sincs megelégedve magától, nincs önbizalmuk...ide csak defektesek járnak?

nem, nem szeretnék ismerkedni. kiváncsiságból kérdezem. van itt olyan akinek normális az önértékelése?


2014. aug. 28. 17:45
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

harmincas, légy szíves ne bántsd az álompasim, ő nem tehet semmiről. amúgy is felesleges nem létező személyeket kritizálni.

hol vetted észre hogy nyafogok? nem értem mi bajotok. felteszek egy egyszerű kérdést ti meg ahelyett hogy válaszolnátok velem vagytok elfoglalva

sem a koromnak, sem nekem, sem az álompasimnak semmi köze a kérdéshez

2014. aug. 28. 19:17
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez továbbra is egy olyan oldal, ahol az emberek az őket kínzó kérdésekkel, problémáikkal, bajaikkal, gondjaikkal jelennek meg. Mivel névtelenül és arctalanul lehet gyakorlatilag bármit kérdezni, itt olyasmiről is nyíltabban tudnak sokan beszélni, amit a hétköznapi életben esetleg kínosnak éreznének, vagy nem mernék ilyen őszintén kimutatni az azzal kapcsolatos félelmeiket és érzéseiket.


Defektesnek nevezni olyanokat, akiknek problémáik vannak, meglehetősen infantilis hozzáállásnak tűnik...

Arról nem is beszélve, hogy ha valaki figyelmesen olvas az oldalon, észreveheti, hogy vannak nagyon komoly, segítő szándékú, hasznos, valódi tapasztalatokon és tudáson alapuló válaszok is, amiknek egy részét fiúk írják, akik vagy olyan szerencsések, hogy rendben van az önbizalmuk és önértékelésük, vagy túl vannak már azokon a jellegű problémákon, amikről mások kérdeznek. Ők biztosan nem fognak az általad kifogásolt kategóriába eső kérdéseket feltenni, de itt vannak az oldalon.

2014. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
én nem vagyok "normális", de ku*rvára meg vagyok magammal elégedve, mert belőlem csak egy van és nem vagyok olyan kommersz szolgalelkű sz*ar mint a "mások" és a "normálisok"
2014. aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!