Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi nő és igazi férfi. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi nő és igazi férfi. Mi errol a velemenyetek? Többi lent!

Figyelt kérdés

"Egy Igazi Nő nem féltékeny hanem féltő ! Nem kételkedik, hanem magabiztos. Tud érinteni és tudja értékelni az érintést. Egy Igazi Nő vár, nem elvár... A szemével és a mosolyával, az egyéniségével hódít Egy Igazi Nő kinövi azokat a kicsinyes téveszméket, miszerint mindenféle ócska nővel versengeni kell... Egy Igazi nő tudja, hogy mikor elég, mert van benne tartás...."


Ez az idézet nagyon is igaz, es en is szeretnek igazi no lenni, es jo uton is haladok, de mi a helyzet a ferfiakkal?

Az mar eggyatalan nem fontos hogy a ferfiaknak is meg kell tenni sokmindent a nőkért? csak a noknek kell jonak lenni? ezekszerint egy "igazi nonek" nem lehet rossz napja.. Na de keremszepen; a ferfiaknak nem kell megertonek lenni? Elfogadni hogy ha mondjuk piros hete van es feszult esinkabb akkor kenyeztetni mint veszekedni vele? Vagy biztatni ha szukseg van ra? Szerintem nemcsak igazi nokkellenek, hanem igazi ferfiak is.



2014. aug. 29. 11:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az írás inkább a korral járó tapasztalatra céloz, és ahogy írták, minden férfinak mást jelent az igazi nő. Az biztos, hogy türelmesebb vagyok és megértőbb, de már azt is megtanultam, hogy nem, nem fogok engedni mindenféle hisztériának, bunkózásnak. Nekem férfi kell, nem gyerek, ha nem adja meg, ami nekem kell, mehet tovább a maga útján. Sokat adok, nem kérek túl nagy dolgokat, de ami jár, az jár. Vár... a francokat, igenis, egy felnőtt embernek vannak elvárásai, és semmi értelme malmozva kivárni, válaszol-e a másik, megteszi-e, amit kértem. Ha nem akkor ennyi volt részemről, viszlát:)
2014. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11 Te most férfi vagy nő vagy? Mert egyszer hol igy irsz, hol úgy. Egyszer nőként, egyszer férfiként. Most melyik vagy?
2014. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12

Most írtam ide először, arról nem tehetek, ha másnak is ugyanannyi a %-a, mint nekem.

2014. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13 Az írásodat láttam már párszor, nem a %-od alapján irtam. Egyéni stilussal rendelkezel.


No pasi/nő vagy?

2014. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Kösz, ha ezt bóknak szántad, bár olvastam itt az oldalon szintén hasonló százalékost már többször, szintén nő, és tök egyforma a stílusunk, a véleményünk is nagyjából, gondolom, hasonló a korunk is, azért. Néha azt hiszem, én írtam, amit ő, csak akkor esik le, hogy nem, ha rápillantok a szöveg aljára, és nincs ott, hogy "ez a te válaszod".:)
2014. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Idealizált az egész sztori. Mi az, hogy ideális nő ez egy szélsőség. Ilyen nincsen, nem is kell. Emberek vagyunk, nem vagyunk tökéletesek. :) Az idézet is szélsőség, nem kell ezekbe nagyon beleélni magad!
2014. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!