Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet "letolni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet "letolni" egy lányt facebook-on?

Figyelt kérdés

Először is, nem ismerem személyesen a csajt. Ezen az oldalon kezdtünk el beszélgetni. Kiderült, hogy sok a közös bennünk, például, hogy egy városban lakunk és mindketten szeretünk rajzolni. Kérte is, hogy mutassam meg neki a munkáim, mert kíváncsi rájuk és én is érdeklődtem az övéi iránt. Na most elkértem az e-mail címét, az írta, hogy majd elküldi, és aznap éjjel úgy zártuk a beszélgetést, hogy még lesz miről beszélgetnünk. Ezután egy teljes napig nem írt, majd elküldte az e-mailját. Én oda aztán írtam is, meg el is küldtem a rajzaimat, és kértem, hogy ő is mutasson nekem. Ezután se kép se hang.

Pedig gyakorin is írtam neki. Arra tudok gondolni, hogy az e-mail-em alapján megkeresett Facebook-on, aztán biztos nem talált szimpatkikusnak (nem vagyok egy adonisz). Sőt valószínűleg rndának talált.

De én is megtaláltam őt, és most azon gondolkozom, hogy írok neki valamit. Igazából azért bánt a dolog, mert nem mindenkinek mutatom csakúgy meg a munkáim, nem mintha titkosak lennének. Aztán válaszra sem méltat.

Pedig azt is megérteném, ha nem jönnék be neki, hiszen nem is az volt a célom, hogy itt találjak magamnak barátnőt. Egyszerűen csak ismerkedtünk.

Sajnos már több ilyen csajt is kifogtam, mármint, hogy elsőre jól eldumálunk, aztán meg pofátlanul vissza se írnak, úgy látszik talán túl komolyan veszik ezt a netes ismerkedést.

Tehát a kérdés: Írjak valami "szépet" a csajnak, vagy inkább hagyjam a fenébe? Mert ha nem lenne az az e-mail, akkor hagynám a francba, mint a többit, de így. Mikor ő kéri, aztán b----- rám nagy ívben.



2014. aug. 30. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Egyetértek.

2014. szept. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal kúltúráltabb, ha nem foglalkozol vele, mintha elkezdenél fröcsögni neki. Csak magadat alacsonyítod le. Emelkedj felül.
2014. szept. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Számomra visszautasítani valakit legalább olyan rossz érzés mint visszautasítva lenni.
2014. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Inkább nem írok neki, valószínűleg továbbra sem válaszolna. Egyébként nem fröcsögni akartam, csak finoman leb-xni.
2014. szept. 2. 12:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Jól teszed. :) egyébként sem venné észre hetekig hogy írtál neki, mert az üzeneted az "egyéb" mappában landolna.
2014. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!