Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kik szoktak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kik szoktak itt hasznos, normális és tényleg segítő válaszokat adni?

Figyelt kérdés

Nincs semmi provokáció a kérdésemben, csak dühítő, hogy sokszor nem is a kérdésre válaszolnak hanem saját magukról írnak meg odaköpik a végére írj privit :) Nem neveznék meg senkit s sok ilyen van..


Szóval ti is tapasztaltátok ezt ?


Pozitív válaszadókra írhattok példákat.



2014. szept. 2. 00:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is igyekszem normális válaszokat adni, soha nem szólok be senkinek....ahhoz képest 62%-os vagyok vagy menniy mondjuk lehet azért mert nemrég regisztráltam.
2014. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 PearlDiver ***** válasza:
77%

Szerintem azok a válaszok jók, amikben van személyes példa ami megvilágíthatja a kérdést új szemszögből, van benne konstruktív vélemény, és pozitív a hozzáállása a kérdezőhöz.

Ha egy kérdésre nem ilyet válaszolnál, hanem negatívan vagy beszólással, inkább ne is válaszolj - ha nem tetszik, jelentsd a kérdést.

2014. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Költőnő? ***** válasza:
Van néhány, akinél legalább a szándék megvan és ált okos dolgokat is ír.
2014. szept. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ éppen mikor milyen kedvem van. Van, hogy itt engedem ki a fáradt gőzt és időközönként mindenkit elküldök a ..csába.

Különben gyakoribb, hogy a kérdés tiszta hülyeség, értelmetlen, teljesen evidens, ostoba semmitmondó véleményt kérdez (például, hogy vonzónak találunk-e valamilyen színésznőt, ezeknek semmi értelme nincs, semmilyen hasznos adatot nem kap belőle a kérdező) és még sorolhatnám.

2014. szept. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%

változó...meg kérdés függő...akik éppen értelmesen hozzátudnak szólni az adott kérdéshez :)



----------------

és leírom én miért hozok sokszor saját példát, még ha sok embernek ez nem is tetszik...


mert ha azt mondom, hogy LÉTEZIK olyan ember aki boldog, kevesen hiszik el, mert olyan mint a fehér holló...mindenki mondja, hogy létezik, de még senki se látott...viszont ha hozok a saját életemből(anonim) példát, hogy ISMEREK valakit akinek boldog már egyből máshogy látják...itt ahogy észre vettem túl sok a negatív ember, aki nem hiszi, hogy boldog lehet, csak sajnáltatja magát, lásd magas vékony...persze megértem őket, én is voltam ilyen...7 évig...szóval tudom milyen érzés...és akkor én se hittem el ezeket a dolgokat...de amikor láttam, hogy másnak összejön és tudtam, hogy nekem is sikerülhet az erőt adott...ha sokan utálnak is emiatt nem nagyon érdekel, mert elég sok pozitív visszajelzést kaptam ahhoz, hogy tudjam segítettem a válaszaimmal embereknek...akik meg negatív véleménnyel vannak rólam azok meg vagy irigyek vagy nem is kell nekik segítség...legalábbis tőlem nem...szóval lehet leszavazni meg utálni...meg van a saját történetem, a saját indokom, a saját módszerem...és a saját sikertörténetem :) és most megint pofáztam egy pár sort magamról, UTÁLJATOK!!! :D én annak segítek aki szeretné, hogy segítsek, ha a közös ellenség leszek és ez hoz össze valakit az is segítség a szemszögemből :P lehet csak egy "álmodozó fiatal idealista" vagyok ahogy valaki mondta...de nem adom fel az álmaim és önmagam csak azért mert sok embernek nem tetszik, hogy ilyen vagyok...több emberrel leveleztem privátban, több ember írt már, hogy ne törjek le a negatív vélemények miatt és sokan jelezték, hogy szimpatikus vagyok...de sem a pozitív sem a negatív vélemény nem érdekel...csak azok véleményére adok akik igazán ismernek...de néha elgondolkodom 1-1 ismeretlen válaszán, hogy miben látja máshogy a világot...de amíg a búval baxott és az irigy emberek a saját szintjükre akarják lehúzni a többieket, mert másoknak jobb, addig nem fogok változni...nem akarok a romlás irányába indulni, én kijöttem a sötétségből a fénybe és remélem sikerül másokat is kivezetnem, mert nekem sem sikerült egyedül...

2014. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15#

Mindörökké ámen!

2014. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
szavazz le :D az kimaradt :P túl magas a %-om :D
2014. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Normális kérdésre normális választ szoktam adni.

De nagyon sok az olyan kérdés aminek értelme sincs. Főleg amikor már egymás után 10-edszerre teszik fel ugyanazt a kérdést.

Lásd mostanában itt a suli mindenki megkérdezi ugyanazt.


Meghát nekem is függ a kedvemtől is.

2014. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Itt hülye vagy sértegető válaszok vannak általában.Talán egyszer kaptam választ egy kérdésemre ami tényleg értelmes volt.De az számítógépes programmal kapcsolatos volt.Totál commanderrel.Rengeteg sötét ember van a gyk-n.
2017. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!