Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a bátyám mióta barátnője van nagyon rosszul esik?

Figyelt kérdés
Mióta barátnője van alig vagyunk együtt titkolózik nem mond el semmit se régen mindent megbeszéltünk hiába lány vagyok nagyon jó testvérek vagyunk most meg mióta barátnője van szinte semmit se mond el be se mehetek hozzá ha filmeznek de ugyanez van a barátaival is sutyorognak meg nevetgélnek mindig ha meg kérdezem nem mondják el múltkor is zenélgettek a garázsunkban én meg megakartam hallgatni és onnan is kiküldtek miért ilyen mi történt vele? :(( nem akarom hogy megromoljon a kapcsolatunk

2014. szept. 4. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2014. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ő 15 én 12
2014. szept. 4. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is akarj bemenni hozzá,ha filmeznek.


Nincsen semmi gond,a bátyád most egy másik életszakaszba került, majd amikor neked is lesz pasid,akkor megérted.

2014. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attól mert most nem veled foglalkozik ugyanúgy szeret hisz a húga vagy...csak már mással tölti az idejét...mással beszéli meg a problémáit...kamaszodik...neked is inkább a barátnőiddel kellene foglalkoznod :)
2014. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de eddig mindent megbeszéltünk egymással meg sokmindent együtt csináltunk most meg semmit nem mond el meg mindig a haverjaival lóg és engem nem is visz magával pedig kértem már :(
2014. szept. 4. 13:02
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
100%

Kamaszodik, ilyenkor cikis lesz a kisöccs v a kishúg. Köztünk 4 év van bátyámmal és mi is mindig jó testvérek voltunk de anno mi is átestünk ezen.

Nem a te hibád de még csak nem is az övé.

Ez egyszerűen csak egy ilyen életszakasz.

2014. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát remélem igazatok van és akkor hamar kinövi mert tényleg hiányzik amilyen régen volt
2014. szept. 4. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod ilyenkor ez így működik. Vannak egymással olyan intim dolgaik (ha nem is szex) ami csak az övék.
2014. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez igy is lesz kb 20 éves koráig mikor majd újra "egymásra találtok".


Én 22 vagyok a bátyám 24 és most kezd jó lenni a kapcsolatunk...

2014. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ja.

De amikor ő 20 éves lesz, akkor majd te nem akarsz neki elárulni semmit.

2014. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!