Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnője van, kikezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, kikezdett velem. Hagytam. Rosszul kéne éreznem magam miatta?

Figyelt kérdés

Egy pasas (26F) erőteljesen rámnyomult. Oké talán adtam is rá okot kicsit flörtöltünk de semmi komoly. A helyzet hogy lassan egy éve van barátnője, így nem tudom mit akar tőlem. Nem érzem magam bűnösnek, elvégre ha félrelépne az nem az én saram lenne hanem az övé. Ti hogy vagytok ezzel? Nem akarnék semmi komolyat vele, tekintve ha barátnőjével megtenné, velem miért ne...

19/L


2013. nov. 7. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az ő élete, az ő párkapcsolata, az ő döntése. Semmi közöd hozzá.

Annyi rizikó van benne, hogy ha bukik és a párja megtudja, hogy veled ment félre, lehet egy kis cicaharc, ha megtalál a sértett csaj. Ez azért nem nyerő.

2013. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg unja a barátnőjét vagy a szex-el vannak gondok és ahelyett, hogy megbeszélné a problémáit a barátnőjével, inkább félre szeretne kacsingatni és mástól megkapni, amit a barátnőjétől nem kap meg.

És bizony bár a pasi a ludas igazán, de attól még te is hibás lennél, vagy inkább már most is, hogy hagyod, hogy alakulgassanak köztetek a dolgok.

Mert ha te így gondolkozol, hogy nem a te sarad, akkor gondolom, ha neked lenne egy barátod, akit szeretsz, de az egy másik csajjal kezdene ki, esetleg le is feküdne vele, a csaj meg tudna rólad, akkor megveregetnéd a csaj vállát, hogy jaj, te nem vagy hibás...

Biztos hogy nem!

Te vagy a kisebb hunyó, a pasi a nagy hunyó, de attól még sáros vagy a dologban.

2013. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha tudtad, hogy barátnője van, akkor bizony rosszul kellene érezned magad. Ha nem tudtad, akkor nem :)

És bizony ha félrelépne ezek után, az ő sara lenne, de a tied is.

2013. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hibás nem vagy semmi esetre sem. Az már más kérdés, hogy emberileg nulla vagy, ha ebbe belemész. De nem kell rosszul érezned magad, te nem vagy hibás emiatt.
2013. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Emberileg nullának se érzem magam emiatt. Amúgy nem kevernék vele vagy ilyesmi. De tudom róla hogy ha szólnék neki hogy átugrom este hevesen bólogatna :) Nem rám tartozik hogy mit csinál a párkapcsolatában szerintem. A barátnőjéhez meg végképp nincs közöm, ha nem velem tenné akkor valaki mással. :D Aki emberileg nulla az itt szerintem a pasi nem én. :) De mint mondtam nem hagyom a dolgokat odáig fajulni hogy történjen akár egy csók is, nekem ilyen pasi nem kéne. Ha meg a pasim félrelépne egy csajjal nem nagyon izgatna a lány kiléte, a fiúmra haragudnék nem rá.
2013. nov. 7. 11:26
 6/14 anonim ***** válasza:
nem bántásként írom, ne úgy fogd fel. Én rosszul érezném magam a helyedben. Ha tudod, hogy van barátnője minek adsz rá okot meg hagyod, hogy kikezdjen veled? Gondolom te sem örülnél ha a te barátodnak okot adna egy msik lány, hogy kikezdjen vele és ő meg rá is nyomulna. Máskor úgy cselekedj, hogy ha veled történne ez neked se essen rosszul. Mert gondolom ha a barátnője megtudja, téged tuti nem egy kedves aranyos lánynak fog tartani. Te se tartanád azt a lányt annak aki okot ad a barátodnak, hogy kikezdjen vele.
2013. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Voltam már párkapcsolatban, míg velem voltak garantáltan nem kacsintgattak semerre sem. Nem keveredek komoly viszonyba olyannal aki ilyen szinten komolytalan. Ha meg egy random arc el tudja tőlem csábítani akkor menjen csak. Akkor sem a csajra haragudnék.
2013. nov. 7. 11:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja amúgy köszönöm a válaszokat, veletek volt már hasonló? Ti hogy kezeltétek?
2013. nov. 7. 11:33
 9/14 anonim ***** válasza:
nincs is kapcsolatom:(
2013. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Velem volt hasonló, a srác 3 éves kapcsolata már nagyon a végét járta, amikor megismerkedtünk. Mi továbbmentünk a flörtölésnél, megcsókolt. Én rosszul éreztem magam miatta, ők meg hamar szakítottak (valószínűleg ez volt a végső lökés, de nem a fő ok) .

19/L

2013. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!