Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Hi!

Van 4 lány aki tetszik.

Az egyik full extrás kicsit alacsonyabb, fiatalabb nálam, de eléggé beképzelt. A másik az előző barátnője, ő is eléggé jó csaj és nem is beképzelt. Van még egy általam nagyon szépnek ítélt lány aki nagyon szép (szerintem) és aranyos, kedves, de mások szerint 10-es skálán 5-ös[talán mert kreol bőrű, de még mielőtt elkezdene valaki romázni, nem az hanem más származású]...

A 4. egy kicsit buta lány, de lényegében aranyos, ő nem is tetszik annyira, meg hát magasabb is nálam. Az előzőek mind alacsonyabbak.

Szerintetek kit?


2010. jan. 18. 22:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6
2010. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3
2010. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
szerintem pí :D vagy gyök 2
2010. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Válaszd Medveczky Ilonát!
2010. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
3.
2010. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt a csajt amelyikat a minap láttam a héven. Szerintem tetszene neked ahogy leírtad a dolgaidat. Bár lehet hogy pont akkora mint te, de gyökérség szempontjából asszem nem űberelhet. És ez fontos, ugye?
2010. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

legalább egy normális válasz érkezett. Neki köszönöm, talán ő tényleg rájött arra amire én is a minap...

A fogalmazásért ezer bocs, de miután már egy hete nem aludtam semmit és energia italon élek, így nem csoda. Főleg mivel ezek közbe fárasztanak az első kettő úgymond együtt járt xD a többiek pedig nem tudnak a másikról, nekem meg már kicsit sok volt, azért kérdeztem...

Köszi a választ.

2010. jan. 19. 16:21
 18/19 anonim ***** válasza:
második!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

amelyiket hamarabb megtudod baszni

mert sztm neked csak erre van szükséged nem ezekre a csajokra

nem is vagy beléjük szerelmes ha én ezen filóznák kb

100 csajt feltudnák sorolni így mint te

nah de én is csak kurnám őket meg menősködnék velük ennyit erről bocs h keményen fogalmaztam de gondolkodj el van benne logika!

2010. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!