Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg/biszex fiúk! Ki tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszex fiúk! Ki tudja rólatok, hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés

Legfőképp még 18 év alatti meleg/biszex fiúkra gondoltam. Rólatok ki tudja a másságotok? Kiknek mondtátok el és kiknek szeretnétek elmondani? Ki hogy fogadta?

Az az igazság, hogy én speciel biszex vagyok, de a fiúk jobban vonzanak, viszont ezt senkinek sem merem elmondani. Főleg a családomnak nem. Ti "milyen cipőben jártok" ezen a téren?

Köszönöm a válaszokat! :) 17/F



2014. szept. 16. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem kötözködöm csak komolyan régóta érdekel hogy miért olyan fontos elmondani?

Hetero nő vagyok, és ettől függetlenül össz empátiámmal kiokumláltam hogy én bizony nem kötném mindenki orrára, hogy milyen a szexuális irányultságom, de a szüleimnek is csak akkor mondanám ha rákérdeznének. De sosem "jelenteném be", vagy ki, mert kinek mi köze hozzá?! n nem értem ezeket a youtubeos "huhh huhh na kimondom: ájemgáj" outcomingokat. Hát mi közöm van hozzá, hogy Peti a szomszédból mit hogy szeret, éppen a szexben?! Ő dolga!

Ha meleg lennék, -feltételezem- akkor is magánügynek tekinteném, mint ahogy ezt is magánügynek tekintem, hogy hetero vagyok. Ezt sem hirdetem ki. Hallo huhh huhh na kimondom a fiúkat szeretem.

Bocsánat de ez tényleg, mire jó?! Hogy a sok barom homofób szemétkedjen?! Olyan extrémsport jelleget ad az egésznek. Ne kezdjetek bántani, mert én sem sértésnek szánom ezt, csak szeretném megérteni hogy miért kell ekkora segget keríteni annak, hogy meleg vagy biszex vagy hetero valaki? Miért kell vadidegenek esetleges fröcsögésének kitenni magatokat és a legbelsőbb dolgaitokat? Légyszi magyarázzátok el.

2017. jan. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont ma 02:10


Magánügynek érzed a szexualitásodat, amit nem kötsz mások orrára, de valójában mindenki tudja rólad, vagy legalábbis feltételezi, hogy heteró vagy és így is viszonyulnak hozzád. Ezek a dolgok elég sűrűn előjönnek például párkapcsolat, randizás, családalapítás vagy éppen bármilyen jövővel kapcsolatos tervek során, csak neked egyszerűen nem tűnik fel, mert heteró vagy egy világban, ahol az emberek döntő többsége szintén az. Csak gondolj a kis dolgokra, mint amikor valaki megbök egy másik srácot, hogy "nézd milyen jó csaj van ott, neked is bejön?". Vagy neked szegezik a kérdést, hogy ki tetszik. Apróság, de idegesítő amikor az egész életed során ezt hallgatod. A családom is rendszeresen felhozza a párkeresést, hogy keressek magamnak egy barátnőt, randizok-e valakivel, mi a helyzet a lány barátaimmal, akikkel olyan sok időt eltöltök. Általában kikerülöm a választ, de már elég sokszor kellett a szüleim szemébe hazudnom, ami nem valami jó érzés. A jövőben mindenképp külföldön tervezem, ennek egyrészt gazdasági okai vannak, másrészről pedig nem akarom egy olyan országban leélni az életemet, ahol az emberek többsége megvet ok nélkül és emellett a kormány korlátozza jogaimat a családalapítással kapcsolatban. Hogyan indokoljam meg a távozásomat, ha nem hozom szóba azt, hogy meleg vagyok? A választ itt is kikerülhetem vagy hazudhatok. Idegeneknek ok nélkül nem mondanám el a dolgot, mert tényleg értelmetlen, de ha tételezzük fel, hogy egyszer valami csoda folytán lesz párom, akkor nem foghatom meg a kezét az utcán, mert azzal már reklámozom magam? Eltudod képzelni, hogy nem foghatod meg a barátod, férjed kezét az utcán? Van különbség aközött, hogy szimplán nem árulom el valakinek, hogy meleg vagyok, mert nincs okom rá és aközött, hogy nem árulhatom el senkinek, hogy meleg vagyok. Tudod milyen rossz érzés titkot őrizni, amit szíved szerint nem akarnál megtartani magadnak? Az évek során sok belső feszültség gyülemlik fel benned miatta, amit csak azzal tudsz kiengedni, ha kimondod a titkodat.


"Az egyik legjobb barátom tudja csak. De, ha elkezd alakulni egy komolyabbnak ígérkező kapcsolat, akkor elmondom a családomnak is. Legalábbis az egyik testvéremnek és anyának. 18/F"


Ezt a választ én írtam még 2014-ben. Azóta a családomból már tudja a nővérem és a kettőnk kapcsolata szempontjából a lehető legjobb dolog volt, hogy elmondtam. Egyrészt nem kell magyarázkodnom heti szinten, hogy nem randiztam attól, hogy lánnyal találkoztam, másrészről pedig szerintem mindketten jobban bízunk már a másikban azóta, hogy bevallottam neki. Persze akkora lesokkolódott, de utólag szerintem a tényt, hogy elárultam neki pozitívumnak és a bizalom jelének vette, még ha annak nem is örül, hogy meleg vagyok. A barátaim közül is mindenki tudja már lényegében és nagyon jó érzés, hogy tudják, mert egyszerűen szabadon adhatom magam köztük. Kibeszélhetem így velük az aktuális nyűgjeimet, hogy kivel randizom, épp ki törte össze a szívem vagy egyszerűen azt, hogy ki tetszik. Eltudod képzelni, hogy a barátaid elől eltitkolj egy randit, párkapcsolatot vagy egy szakítást? Én ennyire nem tudnék és nem is akarnék burokban élni hiába tartom magam introvertáltnak. Vannak dolgok, amiket egyszerűen jó megosztani a hozzád közelállókkal, mert ők is életed részei.

2017. jan. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Így már többet tudok, és értek meg! Minden jót kívánok neked, sok sikert minden téren.
2017. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!