Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljek ki rgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljek ki rgy lányt, aki szerelmes belém, de én közöltem vele, hogy köztünk semmi nem lesz és kiborult e miatt?

Figyelt kérdés
Le akart velem feküdni, de nem használtam ki az alkalmat, mert semmit nem érzek iránta. Azt mondta, hogy neki az se baj, csak tegyem őt ilyen téren is boldoggá, de nekem nem megy érzelmek nélkül. Kiborult és sírt. Sajnos az egész ott kezdődött, hogy határozatlan, félreérthető jeleket küldtem neki.

2014. szept. 16. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kiengesztelni, ne foglalkozz vele többet.
2014. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár szép szó, csoki virág… L
2014. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ő érdekében is jobb lenne ha tartanád a 3 lépés távolságot.. nem tudom miért kéne még neked futnod utána, az csak neki lesz rossz, mert aki ilyet kér hogy feküdj le vele, nem baj ha nem szereted... az azt se fogja megérteni hogy azért futsz utána mert neked rosszul esett hogy megbántottad, és még él a lelkiismereted, nem azért mert akarsz tőle vmit.... szóval szerintem hagyd. Később majd megérti..talán.
2014. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"....de nekem nem megy érzelmek nélkül...." Szeretem az ilyen szövegeket! Amikor kivered akkor milyen ÉRZELMEID vannak? (Ugye csináltad már????)
2014. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor mentség, ha van valakid. Ha nincs, akkor lehet, hogy meleg vagy.
2014. szept. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4, #5: Nem ismerem a kérdezőt, semmi indok nem fűződik ahhoz, hogy nekem ki kellene érte állnom, de mégis megteszem.

Attól még hogy ti nem ilyenek vagytok, a tisztelet mindenkinek kijár, a kérdező még simán lehet olyan akinek kell, hogy érzelmek fűződjenek a szexhez, ugyanis hiába próbálja mindenki azzal nyugtatni a gyenge önkontrollját, nem vagyunk ösztönlények, csak gondolkodni és nemet mondani biztos megerőltető.

Ahhoz szerintem nem kell sok érzelem, hogy "könnyítsen magán", bár nem vagyok fiú, de azt a "tevékenységet" az ember egyeüdül végzi, nem használ ki senkit, egyedül teszi, nem okoz fájdalmat se vele senkinek.

2014. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs senkim. nem vagyok meleg, de én sose tudok kihasználni senkit. A #6-osnak pedig köszönöm, tudom, hogy a fiúk/férfiak nagy része élne egy ilyen lehetőséggel, nekem fontosabb az, hogy nem bántam meg utólag. Még egy szexkapcsolat se megy úgy, ha az egyik fél többet érez.
2014. szept. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!