Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem volt még barátnőm? F (olvassátok végig pls)

Figyelt kérdés

Azok a szerencsétlenek közé tartozom, akiknek 19éves létére még ne volt barátnője. Vajon miért nem?

Igaz, nem szólítottam meg olyan sok lányt eddig életemben, kb. 5öt,de egyik sem sikerült.

Magamról annyit, hogy én egy igazán szeretetteljes srác vagyok, kedves, nincs nagy önbizalmam igaz, de az utóbbi időben ez megvátozott, és mostmár egyre több van.

Nem vagyok idegesítő ember, vannak barátaim,mondjuk nem annyira sok. Hamar meg tudom unni az embrereket, kissé szomorkás vagyok, de soka szoktam nevetni is.

Nem vagyok csúnya sem,sőt kifejezetten jóképű vagyok, persze nem a modell fiúkhoz képest.

Nem vagyok egoista,nem azért írtam.

Meg nem vagyok kövér sem, se túl alacsony.

Nem tudok sokáig haragudni egy emberre.

Az egyetlen nagy hátrány, hogy keveset beszélek sajna, de akit ismerek, azzal sokat szoktam beszélni.

Nem szoktam a társaság középpontja lenni, inkább visszahúzódó típus vagyok.

2 fiú suliba jártam középiskolában, így ott nem ismerkedhettem meg lányokkal.

Kezdek egyre szomorúbb lenni. 19vagyok,igaz későn érek, de akkoris, ez nagyon gáz.

Szerintetek miért nem volt még barátnőm?



2014. szept. 18. 21:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nem lógok én sem a fészen, legalábbis nem annyit. Ha lehetne, egy gombbal kötörölném az egész facebookot a p*ba :D

Csak zavaró, hogy 19éves vagyok,és nem volt még senkim.

Interneten próbáltam már, de nem nagy sikerrel.:/

2014. szept. 30. 11:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Elozonek igaza van. A megoldas a nagy szamok torvenye. Erre alapul a DTF elmelet is, miszerint a noknek egy adott teruleten igen kis szazalake nyitott a kezdemenyezesre, ez jo esetben 100bol 5-6 korul van. Tehat ahhoz, hogy nod legyen minim 20 nohoz oda kell menj (ha jo napod van). Szoval take it easy it's just a numbers game.
2014. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magányosam sem olyan rossz, több pézed marad, azt csinálsz amit ,akarsz, nem törik össze a szíved, nem kell éjjel nappal teljsítened(szex, vagy pénzügyek terén), a visszautasításokat sem kell eltűrnöd. A nök úgy is csak tönkre tesznek mxinket. (lefogadom nő nélkül vagy 30 évvel tovább élnénk:)) a szex is megoldhato barátnő nélkül(tudod ribizlik és a k.....k)
2014. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!