Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 2 év alatt 5 fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 2 év alatt 5 fiúval feküdtem le?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 01:48
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
kinek mi..:)
2014. szept. 20. 02:51
 22/29 anonim ***** válasza:
Persze. Csak azért mondom, hogy ne csodálkozz majd, ha könnyűnek tartanak.
2014. szept. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
lehetek hatodik? :-o :-) :-* :-D :-)
2014. szept. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 PearlDiver ***** válasza:

2 év alatt 5 az azt jelenti, hogy átlagban 3 hónap után lefeküdtél velük. Ez persze lehetne rosszabb is, de a te korodban én így is könnyűvérűségnek tartom. És nem elítéllek miatta, csak jobbnak tartom a megfontoltabb kapcsolatépítést. Boldog voltál ezekkel a srácokkal? Tudtál nekik adni valami értékeset a testeden kívül? Mert ha nem, akkor lehet újra kéne gondolni a hozzáállásodat.

24F

2014. szept. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért nem elítélendő, vagy "gáz" mert jártál azokkal a fiúkkal. Ha jársz valakivel mondjuk 2 hónapja, és megtörténik a dolog majd rá x hónapra szakít veled vagy te vele akkor elő fordulhat ilyen.

Eleve senki sem úgy áll neki szerintem, hogy nem, mert hát ha szakítunk.

Az megint más kérdés, hogy jó-e hogy ilyen korán kezd el valaki fiúzni és ennyire kell neki valaki, aki szereti. De itt ugyebár nem ez volt a kérdés.

2014. szept. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

És hogy később kit fog zavarni.... szerintem nem sok köze van, a jelen miatt, a személyiséged miatt, a felé irányuló hozzáállásod miatt szeressen valaki, ne azért, mert lefeküdtél x pasival vagy sem.

2014. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
És ha gáznak tartják, az miért kellene hogy érdekeljen? Ez a te életed, neked magadnak kell megfelelned.
2014. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

és ha gáz, mit csinálsz?

értelmes férfi úgyis tudja, milyen nőt akar, és hogy mennyi igaz abból amit az mond.

2014. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Elég rövid kapcsolataid lehettek. Próbáld meg jobban megválogatni a partnereidet, és esetleg egy kis érzelmet is belevinni. A nélkül mit ér a szex? Semmit.
2014. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!