Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem tudnak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy gondoltam, hogy csak a nők szerelmesek, mert amúgyis érzelgősek és ha odavannak egy férfiért könnyen szerelmesek is lesznek. De a férfiakat nem érdekli a szerelem csak a szex, kihasználják a nőket általában és hazudoznak, az idősebb, 35-40 feletti nőknek már semmi értéke, mert "semmire se jók, max. takarítani", ezért ha valamilyen okból kitartanak egy nő mellet pár évig, úgyis lecserélik őket fiatalabbra. Miért ilyen igazságtalan a dolog, hogy a nők szeretnek, képesek monogámak lenni, a férfiak meg nem?
2010. jan. 20. 12:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm, voltam szerelmes..nem rugtam bele, nem csaltam meg. Mire vagy még kíváncsi??? Sok jól működő kapcsolat van a világon.....Nekem ne mondja senki h a rendes csajokra, akik teljesen rendben vannak, csak a bunkó szemétládák buknak mert ez nem igaz..
2010. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Lehetséges, hogy te is kevesebbnek érzed magadat a pasiknál (ami úgye nem igaz, de beléd ez röződött), és tudat alatt vonzod a kihasználós, uralkodó, szélhámos pasasokat!

Lehet hogy pont te vagy az, aki nagyon ragaszkodó, önállótlan vagy, és ezt látják ezek a trógerek, és a gyengeségedet kihasználva bolondítanak magukba.


Igazad van, végülis válaszoltál a kérdésedre: egy kapcsolatban ne essél bele egyből a pasasba, ezt valamennyire lehet kontrolálni, előbbismerd meg milyen személyiség, milyen a véleménye dolgokról...stb. Legyél titokzatos, független, nem vallj szerelmet, kicsit legyen tartásod. ne fuss utána, legyen szabad akaratod, véleményed, ne kényesztesd , ne ugorj, ha egyet füttyent.

Hidd el tapasztaltból beszélek, ugyanis én nem bukok az uralkodó típúsúakra, én inkább a normális, kedvesekre.

Nos egyszer megismerkedtem egy pasassal, aki először szép volt és jó. Azt hittem belezúgtam és persze erre építve ki akart használni. Nem hagytam magam, és dobtam.


Szóval vannak jó pasik, akik nem ilyenek, de ahhoz neked is változnod kell!

2010. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó válaszoló látja legjobban a helyzetet!

A kérdezőnek a hozzáállásán kell változtatnia, és jobban TISZTELNI SAJÁT MAGÁT, MINT NŐT. Mindig a Te életed és a Te személyiséged legyen az első, ne a férfié! Ettől még nem leszel feminista, de előttük is csak megéltél valahogy, ne függj tőlük...Ugye érted mire gondolok? Inkább a saját személyiséged fejlesztésén és életed jobbá tételén dolgozzál, minthogy rajtuk agyalsz. :)

A magabiztos, önálló nőket szereti a férfiak többsége, nem a kétségbeesett riadt kis őzikéket.

Azon pedig, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel, nem megsértődni kell, kegyetlenül hangzik, de ez igazság! Csak gondolj bele! Ez alatt azt kell réteni, hogy ha te képtelen vagy tisztelni magadat, a másik miért tisztelne? Olyat fogsz vonzani, aki csupán csak igazolja ezt a feltevésedet saját magadról. A szabad akarat épp ezt jelenti és ezt meg kell becsülni, mindig változtathatsz, rajtad áll!

Tiszteld magad!

2010. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

és persze hogy lúzer vagyok, mert eddig a legtöbb férfiban megbíztam, de nem kellett volna. amúgy az említett "unalmas" férfiak lehetnek hazugok.


Én ehhez annyit tudok hozzáfüzni,hogy azt lehet hülyére venni aki hagyja.Ennek meg smemi köze a férfiakhoz,hogy te nem tanulsz a hibáidból,és mindig ugyanolyan segg.fejeket szedsz fel. Nem szégyen gödörbe lépni,de sokszor ugyanabba már igen..

2010. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
ja és nő vagyok.Cska unom már ezt a sok feminista fasságot ,meg kifogásokat amit az emberek kitalálnak hogy aztán legyen miért sajnálni magukat,meg kollektiven ocsárolni a férfiakat (és a másik oldalról-a nőket). A világ nem feket meg fehér,az emberek sem. Mindnekinek vannak rossz tapasztalatai,az okosabb tanul belőlük,aki hülye az meg elkezd fröcsögni hogy igymeg ugy a szemétláda férfiak..és szegény te mert téged átb@sztak.Hát én meg aztmondom magunkba is kell nézni néha,lehet előrébb jutnál vele te is mint ezzel a szánalmas szarsággal,hogy mindenki gonosz és csúnya te meg csak áldozat vagy.
2010. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
:)))Szééééép...szívemböl szóltál...
2010. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A lényeg a lényeg: ne hagyd magad!
2010. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
# 9/27 Nem azzal van a bajunk, hanem ha undorito modon nyomulsz...
2012. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Leányzóként felszólalnék két és fél év elteltével, kérdező, hidd el nekem, létezik igazán szerelmes férfi az érzelmesebb oldalról, rá kéne pillantanod a haveromra, egy ideje teljesen maga alatt van sok fuccsba szakadt akcióbevetésnek köszönhetően. Ne általánosítsunk, nem vezet valós eredményre.
2012. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!