Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy ilyen jó...

Lehetséges, hogy ilyen jó genetikám legyen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje edzek és mindenki mondja hogy mennyire kezdek kipattani és milyen kis bivaly vagyok már. énis látom a tükürben hogy durván jól növögetek egy hónap alatt 3-4 kg szokott jönni szinizomban és közben szálkásodok. pedig nem figyelek az étrendre meg nem is szedek ilyen porokat és mégis igy jobban fejlödök tisztán, már szerintem kezdenek félni tőlem a teremben meg az uccán. akkor meg minek kellenek ezek a porok meg számolgatni hhogy hány deka brokkolit eszek egy nap?? szerintem ti csak szarul edzetek az a baj vagy nekem van ilyen jó genetikám ehhez? most ezzel nem akarom elrontani a kedvetek, gondolom rossz érzés lehet rájönni hogy eddig mindent szarul csináltatok de ha egyszer vannak ilyenek mint én... majd egyszer leirom hogyan is meegy ez de csak azt mondjátokmeg hogy mitől lehet hogy ilyen gyorsan fejlődök?? lehet annyi a tesztoszteronom mint másnak koxxal?
2014. aug. 16. 21:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
küldj már magadról egy képet!
2014. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Ja, amúgy van ilyen jó genetika, pár ilyen embert láttam már. Mutass képet, erre kíváncsiak vagyunk.
2014. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Aha, isten vagy.

Na mutass képet!

2014. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként rájöttem, hogy itt mindenki marhaizmos, a nők is két hét alatt túl izmosak lesznek otthoni tornázgatással, a férfiak meg egyenesen a Cutler formát közelítik egy-két hónap alatt. Szóval itt valami világcsoda van, egy igazi genetic freak találkozó. :)
2014. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Ez jó paródiája volt az elmúlt 1-2 hétben jött kérdéseknek, mostanában elég sok volt az ilyen hű de jól fejlődök, 1 hónap alatt 3 kiló izom jött emberke. Legalábbis feltételezem a kérdés nem komoly ""uccán""
2014. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
szunnyadóizomnak köszönhető.
2014. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
vagy a fakequestion250-nek. Az üt, mint az ipari áram.:)
2014. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
38%

Sándorzsótika



Cutler kbszaottt szarrul néz ki... de nem csak ő, a feka barátja is.


Ez a forma csak az ízlésficamos nyomorékoknak tetszik... hogy néz már ki ?? Menni nem bír normálisan... a Cutler egy törpe szarrrrr.


Ezek a "modern" testépítők szarrrul néznek ki egytől egyig...

2014. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem ez a lényeg, hanem csak szemléltettem az izmosodás ütemét, de ezt te nem értetted meg.
2014. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%
ja és a poént sem érted.
2014. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!