Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy jó-e a genetikám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom, hogy jó a genetikám? Mezomorf testalkatú vagyok. Mikor derülhet ki,hogy jó a genetikám?(1-2 estleg 3 év edzés?)
2014. aug. 13. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy mi szeretnel lenni.Ha testepito akkor nem rossz.Ha F1 pilota akkor nem a legoptimalisabb.
2014. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kicsit értelmezd mégegyszer a kérdésem, de azért köszönöm a választ.
2014. aug. 13. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó genetika az, amikor széles a vállad de keskeny a derekad, könnyen izmosodsz de nehezen zsírosodsz, és az izmaid tapadásai is jók.


Ugye a váll-derék az már eleve látszik, vállat jobban ki lehet emelni edzéssel, de van akinek eleve széles, van akinek kevésbé.


Az izomtapadás is látszik már akkor, ha van rajtad kis izomtömeg és valamennyire szálkás vagy. Persze egy mellen is sokat lehet formálni, de ha a tapadása rossz, akkor már nem tudsz mit tenni.


Az izom-zsír arány picit macerásabb, de az se feltétlenül. Ha képes vagy úgy tömeget növelni jó kajával (persze naturálon) hogy havonta 1+ kg tömeg jön fel, és ebből szinte mind izom, akkor az frankó.


Biztos vanna még egyébb tényezők, én ennyit bírtam hozzárakni.

2014. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tyler913 ***** válasza:
+ a vékony ízületeket tenném még hozzá,amik mellett optikailag nagyobbnak látszanak az izmok,illetve az alacsonyabb termetet. Testépítő szempontból 175-180 centis magasság az előnyös.
2014. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!