Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Men's Physique versenyre...

Xierah kérdése:

Men's Physique versenyre szeretnék jelentkezni 3 év múlva, de nem tudom hogy jó lenne-e a genetikám, testfelépítésem, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne, hogy küldök pár képet privátban, és leírnátok nekem hogy ha edzek keményen 3 évig és indulok a versenyen, lenne-e esélyem nyerni, vagy top 5-ben benne lenni.. 15 éves vagyok kb fél éve edzek rendesen. Nagy álmom nekem ez a sport, nagyon szeretem és ebből szeretnék megélni. :) köszönöm előre is!

2013. dec. 11. 17:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Ne tedd, kérlek.
2013. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mit?
2013. dec. 11. 17:25
 3/25 anonim ***** válasza:
MEGÉLNI NEM FOGSZ BELŐLE A TESTÉPITES SOKPÉNZT VISZ EL ÖCSIÉS KEVESET AD MONDHATNI SEEMIT,DE A TIED A BÜSZKESÉG SOK DOLGOD AD A TESTÉPÍTÉS KÉSŐBB RÁJÖSZ KÜLDD A KÉPEKET
2013. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Küld.
2013. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Dogmatix91 ***** válasza:
Küldhetsz képet, de jobb ha tudod, hogy a bu.z.ique kategóriában is ott van a kox rendesen, ehhez a szinthez meg szerintem totálisan felesleges szteroidokhoz nyúlni. Persze ez egyéni vélemény. Ha gondolod küldj pár képet aztán meglátjuk.
2013. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ez nem testépítés. Itt az esztétikát nézik, nem a tömeget. Fotózások vannak, támogatnak stb. Ha elég jó vagy sok pénz jöhet belőle, Balogh Robin nagy példaképem, vele beszéltem facebookon, és azt írta mindenképpen színpadra kell állnom, hogy felfigyeljenek rám, és ezzel jön minden.
2013. dec. 11. 17:36
 7/25 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha már koxhoz nyúlsz(ami ha hiszed, ha nem, alapvető "szükséglet" ilyen szinten), akkor ne ilyen kategóriában indulj máár.
2013. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok szteroidokat használni, próbálok naturalban.
2013. dec. 11. 17:39
 9/25 anonim ***** válasza:
mér a balogh robin szerinted nem koxol??egyébként te tetted fel magad múltkor is
2013. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
koxol vagy nem, brutál jó a formája, tudom, de nem ezzel a kérdéssel.
2013. dec. 11. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!