Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért azt mondják hogy a...

Miért azt mondják hogy a genetikám jó?

Figyelt kérdés
17L vagyok, másfél éve edzek, kajára is grammra pontosan figyelek, nem iszok, nem bulizok, minden szar kajáról lemondtam, szóval kb kidolgozom a belem, hogy olyan testem legyen, amilyet akarok. igazából imádom csinálni, lehetetlen lenne velem abbahagyatni, meg nem is feleslegesen csinálom, mert nagyon meglátszik, a teremben is párszor már volt hogy odajöttek hozzám és megdicsértek meg bíztattak, de már sokszor megkaptam hogy szerencsém van, mert jók az adottságaim. Miért gondolják hogy ezek adottságok? Nem is értem.. látszik valakiről, ha ránézünk, hogy milyenek az adottságai? Ilyenkor nem akarok visszaszólni, hogy ezek nem adottságok, hanem a kemény munka, de nem értem. Hogyan mondják meg valakiről hogy jók-e az adottságai vagy nem?
2014. szept. 13. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Irigykednek.
2014. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Értem a problémád! Én fiú vagyok amikor kezdtem nagyon vékony voltam. 3 éve edzek, a kajára nagyon oda figyelek és csak fehérjét szedek. Most már jó alakom van, és nekem is a genetikám emlegetik, gondolom azt hiszik ez a genetika hatása, pedig nem! Kemény munka eredménye, és gondolom sok hozzám hasonló is így van ezzel.

A másik vicc ebben a sportban, hogy fehérjét szedek és azt mondják azok akik nem edzenek persze hogy "koxolok", erről ennyit -_-

2014. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert másnak mindig könnyű. Az emberek mindig találnak kifogást, nekik miért nem megy (idősek, nincs idejük, nincs pénzük, nincs munka után energiájuk, rossz a genetikájuk - [link] , és a többi kifogás) és ha valakire ránéznek, szinte elképzelni se tudják, hogy ezért neki tenni is kellett. Azt gondolják, így született, vagy épp a koxporoktól nézz így ki (fehérje) vagy ténylegesen szteroidozik (azért van ilyen is :D) de azért tényleg van olyan is, akinek jó a genetikája. Csajoknál is és fasziknál is. De van akinek ezért tényleg dolgozni is kell.


Mi nekünk fasziknak azért picit könnyebb, mert rajtunk egyértelműen látszik a kondi, ugye mi tudunk azért izmosodni rendesen. Csajoknál picit neccesebb a szitu, ugye ők csak egyszerüen jól nézznek ki, jó a s*ggük :D , de nem mindenkinek egyértelmű, hogy ezért komoly súlyokat kell emelniük és grammpontosan étkezniük. Nincs pogi, nincs kakaós csiga, és nincs cóla stb.


Az még fárasztóbb, mikor egyszerüen hülyének nézik az embert, mikor szálkásítás alatt nem eszek ilyen vackokat, nem iszik cólát, és nem bírják felfogni, hogy lehet úgy élni, hogy amikor kínálják milka csokival, egyszerűen elutasítja, mert nem fér bele a napi kajájába, és minden nap ugyanazt a csirkehusit eszi valaki. De picit elkalandoztam, ez már a saját frusztrációm :D

2014. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy genetika is van ott, de ez nem azt jelenti, hogy nem dolgoztál volna keményen. Nézd meg Ronnie Colemant, neki biztos nagyon jó genetikája van, de ez nem azt jelenti, hogy ne edzene keményen, sőtt. Ő sokkal keményebben eddz nagyon sok mindenkinél. Ha jó a genetikád lehet keményebben is edzzel, mert van motiváció.
2014. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 TallandThin Boy ***** válasza:
Mert nem értenek hozzá. Nyílván a genetika is fontos (izmok tapadása, csontozat, stb.), de munka nélkül semmit nem lehet elérni. A hülyékkel nem kell foglalkozni, meg úgy mások véleményével általában, ezt tartsd mindig észben :)
2014. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kerhetek egy kepet? :)
2014. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Galaxis. ***** válasza:
nincs kedved együtt edzeni? :D
2014. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a kép engem is érdekelne, csak mert szintén 1,5 éve edzek így jól jönne összehasonlításképp:)

18/L

2014. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Wash, az a cikk tetszett, akár én is írhattam volna csak én nem tudtam volna ilyen jól leírni!
2014. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kösz. Ez még egy jó régi írásom, és nem vagyok vele elégedett, de örülök, hogy szerinted jó (:
2014. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!