Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még mindig fáj, akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még mindig fáj, akkor nem vagyok túl rajta?

Figyelt kérdés

exem fél éve szakított velem. már teljesen jól vagyok, minden jobb az életemben, mint amikor vele voltam. most összejövőben vagyok egy másik sráccal is.


sztem én túl vagyok rajta, mert nem hiányzik, nem akarom látni, nem akarok vele újra összejönni, viszont még mindig fáj, amit velem művelt. az, hogy kidobott, ahogyan kidobott, ahogyan kezelt utána, stb. ha valaki felhozza a témát, ideges leszek és lelépek.


ez mit jelent? nem gáz, hogy már mással alakulgatok, meg hogy ennyi idő telt el, de még mindig nem bocsátottam meg neki?


2014. szept. 22. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
mert még gondolsz rá, csak negatívan, engedd el, facebookrol töröld és tiltsd le, és ennyi :) felejteni is tudni kell :D
2014. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az emberi meltosag..
2014. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!