Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sosem leszek vonzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sosem leszek vonzó a lányok számára, inkább kössem fel magam?

Figyelt kérdés
egyetlen lánynak sem tetszem,mind undorral fordul el tőlem,soha nem lesz esélyem barátnőt szerezni,csak én nem tetszem nekik,elkezdtem gyúrni,hogy legalább izmos legyek,de nagyon ocsmány testem lett,főleg a hegyes mellem undormány,nagyon pocsékul nézek ki,tényleg az összes haveromnak simán összejön bármikor egy csaj,de nekem totál esélytelen
2014. szept. 24. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Látom, mégis működik a természetes szelekció.
2014. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90/190?
2014. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne kösd fel te csicska! Egy jól irányzott golyó is megteszi, persze fejbe!
2014. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még azzal a kötéllel.Sokan vannak ilyen helyzetben mint te.Sokszor nem is a külsejük miatt,hanem mert nagyon tapasztalatlanok.Te is ilyen lehetsz,nem tudsz kapcsolatot kialakítani a csajokkal.És bebeszéled magadnak hogy ronda vagy.Nem tudom hogy hová jársz gyúrni,de szerintem keress egy komolyabb termet,egy normális edzővel.Akitől kapsz egy edzőtervet,és megoldódik a hegyes mell problémád is.Sok sikert.
2014. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
100%-ban biztos vagyok benne, hogy nem a külsőd az, ami nem vonzó, hanem AZ HOGY ÚGY PICSOGSZ, MINT EGY SZOPÓSMALAC.
2014. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kiyoko22 ***** válasza:
Ahogy én látom itt a legtöbb gond az önbizalommal van. Ne várj a sültgalambra, ha akarsz valamit, szerezd meg, ha adsz magadra és határozott vagy, akkor még ha nem is vagy a mai férfi ideál, akkor is elképzelhetetlen, hogy ne találj valakit ;) Sok sikert.
2014. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ìgy àllsz hozzà akkor igen.
2014. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz/pszichiáterhez. Körülbelül 6-8 hét és rendbe jössz lelkileg, utána pedig sokkal könnyebben fogsz ismerkedni. A kötél nem játék.
2014. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne sírj változz!


Ha nem megy van olcsó kötél.

2014. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!