Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen mit tegyek lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen mit tegyek lány vagyok és szerelmes vagyok egy meleg fiúba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú minden héten lássuk egymást általában és nagyon nagyon nagyon de nagyon tetszik és halálosan szerelmes vagyok belé de mindenki tudja hogy meleg és ezt ő is büszkén vállalja .most mit tegyek? Hogyan lehetne igy esélyem nála én egyszerüen nem tudok lemondani róla lenne nála esélyem talán ha megkedvelne vagy valahogy belém szeretne ha elmondanám hogy szerelmes vagyok belé? 18 l

2014. szept. 27. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, szánalmas vagy, hánynom kell tőled, pedig nem vagyok meleg.
2014. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem neked kéne felfognod, hogy ez egy betegség. Nem ők választották, ahogy te se, hogy hetero vagy. Nincs nála esélyed, keress mást akinek nem fontos hogy egy lánynak agya is legyen. 16/L
2014. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#13

Sokan azt hiszik, hogy amit ők gondolnak, éreznek és véleményeznek, az egyfajta alapot és normát jelent.

Nos, ök a korlátozottabb képességűek táborába tartoznak, mert még nem tudják, hogy nem csak fekete és fehér létezik.

Senki nem tudhatja mi jó nekem, mi miért tetszik, mi az igényem, ahogyan én sem, hogy másoké micsoda.

Butaság bárkire is ráeröltetni egy véleményt, ahogyan megpróbálni meggyőzni a saját igényeinek/érzéseinek az ellentétjéről, szerintem.

2014. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
A fiatalsag korcsulasa...es meg hogy ez genetika...
2014. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

14#

Nem ráerőltetni szeretném a véleményem, csak nem értem miért gondolja úgy a kérdező, hogy a melegek szimplán azért azok mert ahhoz van kedvük.

2014. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg a butaság egy betegség,és sajnos gyógyíthatatlan.
2014. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#Brandoneee20

Teljesen egyetértek. :)

2014. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!