Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Érdekelhetem még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Érdekelhetem még? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem már egy ideje. Régi barátok vagyunk. Sokat szoktam vele beszélni Facebookon, egyszer - kétszer élőben is sikerült beszélnünk. Mindig jól elvoltunk, kedves volt velem, mondta hogy tetszem neki. Ő is tudja hogy tetszik nekem, legalábbis egyszer elmondtam neki.

Volt hogy én írtam, volt hogy ő. Volt egy kis mosoly szünet, de utána megint beszélgettünk.

Mostanában viszont ritkán szokott nekem írni, vagy én írtam vagy nem beszéltünk.

Egyszerűen nem értem mert egyszer eszébe jutok egyszer pedig elfelejt.

Tegnap írtam neki (vagyis hát én írtam az utolsót a beszélgetésben), de nem válaszol pedig látta.

Szóval a lényeg az hogy nem tudom hogy akkor még érdekelhetem e. Mégis mit csináljak? Nem hinném hogy lenne bátorságom elhívni találkozni.

Egyszerűen kiismerhetetlen, ez olyan "egyszer szeret, egyszer nem".

Néha egyértelmű jeleket ad arra hogy érdeklem, néha pedig le se sz*r (már bocsánat).

Ha olyan van, hogy nem beszélek vele, nagyon hiányzik, és nem tudok csak tétlenül ülni, és hiába írok neki, válaszol két szót és ennyi a beszélgetés. Nem akarom elijeszteni de már tényleg nem értem.

Ez egy sokkal hosszabb sztori regényt lehetne írni de ennyi már bőven elég ide.



2014. szept. 27. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a facebook-on kéne élni
2014. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én évekig csináltam ezt, mikor nagyon kerestem a párom.. Sok emberrel estem ebbe a hibába, hogy "tepertem" a figyelmükért.. Mindig írtam, óvatosan, hogy ne nyomuljak, mégse essek ki a körből.. Ne ess a hibámba. Ha valaki így viselkedik, hogy néha kellesz neki, máskor nem, az nem érdemli meg a figyelmed. Nem jó az, ha csak Te futsz utána.

Nem kell túlmisztifikálni. Nem érdekled annyira, hogy több időt szánjon Rád. Csak unatkozik, és talonban tart. Különben írna, vagy elhívna találkozni. Tudom, keményen hangzik, de próbálj olyat keresni, aki megbecsüli az időd és ennél jobban tisztel.

Tudod, amikor én már feladtam a keresést, és nem is igazán érdekelt az egész, pont akkor jött valaki az életembe, aki törődött velem, szánt rám az idejéből, még ha a világ másik felén is volt.. És egy éve együtt vagyunk. :)

2014. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy alig találkoztok, nem vesz komolyan.. Lehet azóta már megismert más lányt.. Lehet az történt hogy elhívott találkozni és te meg nem viszonoztad, nem hívtad el... A facebookos kapcsolat semmi, nem beszélgetés, csak betűket látsz egy képernyőn.. Vegyél erőt magadon és élj, lásd a reakcióit, halld a szavait, nézz a szemébe, ismerd meg hogy ki is ő! Mert néhány sorból amit leír nem ismered! Legyél bátrabb, hát te is látod, hogy bejössz neki...:-)
2014. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Szóval akkor csak egyszerűen hívjam el valahova? És ha nemet mond? :/

2014. szept. 27. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, hívd el. Ha nemet mond, az is válasz. Akkor felejtsd el. Jobb ennek a végére járni.
2014. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!