Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kritikus itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kritikus itt mindenki?

Figyelt kérdés

Oké, hogy ide többnyire unatkozó tinik, megkeseredett, önmagukkal elégedetlen egyének minden korosztályból, néhány kíváncsi, és pár segíteni akaró jár, de akkor is.

Miért jó mások önértékelését lehúzni a nullára? Mármint azét, aki hagyja. Én is egyszer raktam ki egy képet, mire megkaptam, hogy 42-44 lehet a méretem. (38, de lényegtelen)

Aki meg nem ért egyet a tömegízléssel, az irigy.


Kinek teszi szebbé a napját, ha anonym belerúghat valakibe, aki legalább olyan értékes ember mint ő, ha nem jobban.


Nem provokáció, csak szomorú látni, ami itt megy :(


2014. szept. 28. 16:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

18 az átlag?


Vagány vagy...

2014. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy a nők nagyon diplomatikusak, míg a férfiak itt is ontják magukból az ocsmányságokat, és minden nőt futópad általi halálra ítélnének, aki 50kg-nál több és akinek 15-nél nagyobb a testzsírszázaléka.


Egy-két kategória van, amit érdemes figyelemmel követni, mert ott kulturáltan tudnak véleményt formálni a válaszolók. A többi csak fröcsögés.


Mit ne mondjak, engem is nagyon zavar...

2014. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, szinte csak a magyar emberknel van az, hogy bantjak egymast, negativak es nem kepesek diplomatikusan megirni egy valaszt ugy, hogy az hasznos legyen es ne sero. Legyen az ember kritikus, es ne hazudjon a kerdezonek, de tudni kell ugy megfogalmazni , hogy az ne szapulas es megbantas legyen, hanem kritika. Az illemtan sok emberre raferne. Kedves kerdezo, en mar egy ideje nem Magyarorszagon elek, es megfigyeltem, hogy csak ott negativak, es borusak az emberek, ebben az orszagban pedig toleransak az emberek, es nem veszik el a masik kedvet a negativitassal. Raadasul ezen az oldalon nem is ertenek az emberek a konyvirashoz sem, kapasbol ramondjak, hogy szar egy olyan dologra ami valojaban jo, es ez nem velemeny kerdese, hanem tenyek, hogyha valaki jol ir, arra ne irjak azt, hogy nem jo.
2015. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!