Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen hozzáállás?

Figyelt kérdés
Van egy fiúismerősöm, aki nagyon helyes 18 éves srác, nálam pár hónappal fiatalabb is. A kapcsolatom előtt volt, hogy próbálkozott nálam, de semmi komolyat nem akart csak egy kis "huncutkodást". Én elutasítottam mindig, de kérdeztem, hogy miért nem akar barátnőt. Erre csak annyit felelt, hogy fiatal, élni akar, így is szerez egyéjszakásokat és van egy lány, akihez lassan 1 éve "visszajáró vendég" legalább hetente egy este. Ha majd kapcsolatot szeretne az majd 22-23 éves korában legyen. Most nem tudom az én véleményem az, hogy párosan szép az élet és egy kapcsolatban a testiséghez érzelmeknek kell társulni. De lehet, hogy csak lányos túlkombinálásom…
2014. okt. 4. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus 18 éves fiú hozzáállás. Nem egyezik meg sajnos az ő nézetük a miénkkel.. :D

18/L

2014. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi a "vadászatot", egyelőre még hajtja nagyon a vére. Ennyi. Majd kinövi. (ezen a szinten, mert lányokat nézegetni életet végig fog :D )
2014. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!