Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak a tudatalattim szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pixi3 kérdése:

Csak a tudatalattim szórakozik vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú barátom akit már ovis korom óta ismertem és mindig is ő volt a legjobb barátom. 13 éves korunkban, azonban szerelemféle lett a dologból és elkeztünk járni is titokban de sajna csak 3 hónapig tartott. Nem éppen egy gyerekszerelemre kell itt gondolni, rendesen megvolt az első csók, hosszú percekig tartó smárolás és tapizás, de annál több nem volt akkor. Nyáron vol ez és amikor elkezdődött az utolsó évünk az általánosban akkor nem foglalkozott már velem de sose lett kimondva hogy vége. Középsulikor mindenki ment amerre látott, viszont akkor is néha elhívott magához tehát összejártunk szexre. Én szerelemből tettem őt nem tudom.. szerintem csak szex miatt de néha nem úgy tűnt. 16 évesen vele vesztettem el a szüzességem aztán utána megritkultak ezek az összejárások, mert én már kapcsolatot akartam és elkezdtem mások után érdeklődni. Azóta nem voltam nála... eltelt kb. 4 év azóta és nem váltottunk egy szót sem. Mostanába elég sokat álmodok vele hogy együtt vagyunk holott a valóságba tudom hogy ez lehetetlen mert én már azóta másik országba vagyok + neki van barátnője. Napközbe nem is szoktam rágondolni de sajnos elég gyakran vele álmodok. Mitől van ez?

2013. jan. 26. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom egy picit hiányzik (ha nem is ő,akkor az az érzés ami akkor volt mikor vele voltál) és emiatt.
2013. jan. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ő neked a "nagy ő" akit 4 év után sem tudsz elfelejteni
2013. jan. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan hiányzik neked egy kicsit. Ha gondolod, keresd fel, és zárd le vele egyértelműen a dolgot, hátha elmúlik!
2013. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!