Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban mindig úgy köszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban mindig úgy köszön egyik osztálytársam, hogy: szia deszka / léc. Mit mondhatnék erre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy sértődékeny típus, de ez nagyon fáj. Semmit nem mondtam ennek a gyereknek, amivel kiérdemeltem volna, hogy bántson. Szinte nem is beszélünk.


Hogyan tudnám "beoltani" az egész osztály előtt, amivel megtanulná, hogy ne szórakozzon ilyesmivel?


17/L


2010. jan. 22. 19:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Lehet butaságot mondok, de nem azért csinálja, mert tetszel neki? Amikor gimis voltam az egyik osztálytársam, akibe amúgy szerelmes voltam folyton piszkálta a kedvenc színészem, hogy milyen ronda, meg nyálas ..., engem meg texasnak hívott, mert ott született a színész, otthon meg pikárdózott a posterén. Én megsértődött voltam, de igazából kicsit örültem, mert hozzám szólt, és visszavághattam neki, hogy te vagy a csúnya stb. De csak azért mondtam neki, mert tetszett....
2010. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Gimibe már nem így udvarolnak:S Ez ha oviban történik vagy általános alsó tagozatba akkor udvarlás és tetszel neki.

Ezt már csak bunkóságból csinálja:S Velem is ez volt de azóta csak néznek mert megnőttem:D:P

2010. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
sztem mond neki azt h: nem arra használod a szád amire kéne! menjél vissza kutyát szopni:D
2010. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
21:01 jó udvarlási módszer, ennyiből már szúrjanak inkább hátba, köpjenek le, verjenek össze, arra izgulnak fel a lányok és ettől lesznek szerelmesek..
2010. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Tökön azért ne rúgd, azt csajok elképzelni nem tudjátok mekkora szenvedés, nem beszélve arról, h lehet h később gyereket sem csinálhat majd...

De egy tisztességespofon, vagy egy jóféle oltás mindent megold :)

2010. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
"szia eunuch"!
2010. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Tutujka ***** válasza:

Te figyelj! Valami lóf@sz lóg ki a szádból.

Egy próbát megér.

2010. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

mond neki hogy köszöny sziát akivel aludtál nyomorék!

és adj neki:D

2010. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
"szia, madzag!"
2010. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 JW ***** válasza:

Szia szűzfiú!


Ennyi bőven elég, 17 éves srác simán nagyon égőnek veszi, ha ezt mondják neki. Kivéve ha van csaja.

Ez esetben ezzel vágj vissza: Sajnos egyenes arányban nő a mellem a te pö.csöddel.

2010. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!