Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban mindig úgy köszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban mindig úgy köszön egyik osztálytársam, hogy: szia deszka / léc. Mit mondhatnék erre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy sértődékeny típus, de ez nagyon fáj. Semmit nem mondtam ennek a gyereknek, amivel kiérdemeltem volna, hogy bántson. Szinte nem is beszélünk.


Hogyan tudnám "beoltani" az egész osztály előtt, amivel megtanulná, hogy ne szórakozzon ilyesmivel?


17/L


2010. jan. 22. 19:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

alap tézis, hogy szinte soha nem is beszéltek, ő meg sérteget.

feltétlenül gyerekes, de véleményem szerint a fiúk serdülőkorban a csúnya lányokkal nem állnak szóba.

elképzelhető, hogy tetszel neki, és azt próbálja elérni, hogy bebizonyítsd, nem vagy deszka.


vulgáris gesztusokkal szerintem nem mész semmire

lépj oda hozzá, markold meg a tökeit, úgy érzéssel, és a szemébe nézve mondd meg neki, hogy ha ennyi idő alatt nem tanulta meg a nevedet, akkor ne szóljon hozzád.


bár szerintem nem itt van a baj, alapból határozatlanka lehetsz, ha ilyet megenged magának.

nem ismerem a mai középiskolásokat, személyes véleményem, hogy a többségnek két-három jól elengedett nyakleves hiányzik, semmi több.

2010. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
mondd, hogy "rajzszöggel nem foglalkozom"
2010. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szerintem legrosszabb ha beanyázol, meg visszaugatsz, azért csinálja, hogy rossz legyen neked, az neki a legrosszabb ha ezt nem éri el.

Az a lényeg, hogy azt higgye, hogy nem se szarod amit mond, akkor abbahagyja.

Én is csináltam ezt egy lánnyal, még általánosban, és tök muri volt, hogy nem hagyta magát.:)


Mond neki, hogy ez már unalmas, találjon ki jobbat, vagy valami hasonlót, de lazán.:D

2010. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nyilvánosan pofozd fel, és önelégült vigyorral hagyd ott.

19F

2010. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ez legalább kemény.
2010. jan. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
én adnák neki egy sallert
2013. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

deszka,léc. azokkal foglalkozik az asztalos-tehát köszönj neki szépen illedelmesen :szia asztalos.

fokozható persze:átöleled és ilyeneket mondasz neki teljes áhitattal:én vagyok a te kis deszkád,a szexi vékony léced.

eeből két dolog sülhetki.

1:békénhagy.

2:össze jöttök.

2013. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!