Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál mire jó ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál mire jó ez az "álcukiság"?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge, az ne vegye magára.

De nagyon sok lány, pl az egyetemen, ahová járok műveli ezt. Nyafognak meg "cukiskodnak" nemcsak a fiúknak de egymásnak is. Én nem tudom ez mire jó, hisz egyértelmű, hogy csak megjátsszák magukat.

Na meg még az irritál, amikor versenyt csinálnak abból, hogy kinek az épp általa készített cuccos gázabb, cikibb, rosszabb, holott ők maguk tisztában vannak vele, hogy nagyon is jó amit csináltak, és ez utána ki is derül, hisz azokat viszik a kiállításra.



2014. okt. 7. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kényeskedés a neve.

Sok női fajnál megfigyelhető.

2014. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan arra jó, mint pasiknál az menősködős, machóskodós én vagyok a faszagyerekeskedős eszejátszás. :P
2014. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!