Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok egy leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy leendő konyhafőnökkel?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 10. 19:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ügyes:D járjunk?:DD
2014. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Persze :D
2014. okt. 10. 22:43
 33/40 anonim ***** válasza:
Mar-csa ne járj vele,velem jobban jársz*
2014. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Jó messzi laksz. :-(


Sajtos rolót is tudsz? Azt is nagyon szeretem.

Az egyik kedvencem a császármorzsa.


Nem baj, ha szétesett így is nagyon jól és finomnak néz ki.

Pite is nagyon finom lehet, sajtos is.

Na jó, de így csak a szívem fájdítod.

2014. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Igen, bár nem csináltam még de szerintem tudok. Ezek is elsőre sikerültek kb így mint a képen vannak.
2014. okt. 10. 23:02
 36/40 anonim ***** válasza:

Értem az jó. Szeretsz kísérletezni is? Vagy kitalálsz valamit, összedobod és nem is tűnik ránézésre olyan gusztának az íze még is jó?!

Kiskorod óta szeretnéd ezt csinálni? Honnan jött az ötlet?

2014. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Hát ha van kedvem akkor így tálalgatok ha nincs akkor nem érdekel csak az íze legyen jó. Általában receptből szoktam főzni, bár vannak amik fejből mennek.


Hát a főzés onnan jött, hogy nem igazán foglalkoztak velem így megtanultam főzni magamnak meg amit szeretnék enni megcsinálom már egy ideje és szép lassan valamennyire beletanultam.


A főzés amúgy nálam csak ilyen nagyon mellékes dolog, nem jártam olyan iskolába aminek köze lenne a főzéshez. Most se járok, mérnök leszek valószínűleg nem konyhafőnök.


De szerintem sose rossz, ha egy férfi nem analfabéta a konyhában.

2014. okt. 10. 23:11
 38/40 anonim ***** válasza:

Szóval így random kajákat még nem készítettél?

Vagy, hogy kitalálsz ételeket?


Az nem jó, de viszont nézd a jó oldalát, elég hamar önállósodtál és finomakat tudsz főzni és ez előnyöddé vált.


Pedig azt gondoltam, de a mérnők sem rossz.

Igaz az jó, nem vagy elveszett.


A papám is finomakat tudott, sajnos már rég meghalt, de örülök, hogy ehettem a főztjéből.

2014. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Hát úgy random nem szoktam főzni nagyon,. vagyis nem jellemző. Nem vagyok annyira tapasztalt.
2014. okt. 11. 04:28
 40/40 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam kísérletező típus vagyok, majd idővel menni fog Neked is.
2014. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!