Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg magyaráznátok pár dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg magyaráznátok pár dolgot a szerelem-szex témakörben? Van pár apróság.

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy már menő az, ha szűz valaki 30 évesen is akár, de az is az, ha cafka, de azt nem válogatja meg, hogy kivel kefél?

Miért van, ha valakinek nem tetszik a válasza, arra nyomnak egy "nemhasznos" kezet, pedig attól még lehet hasznos, hogy nem ért valaki vele egyet?

Nem lenne sokkal kevésbé megalázó egy embernek, ha tanulna biológiát, mi előtt szexel?

Miért prűd az, akiben még van egy cafatnyi erkölcs?

Nem lenne egyszerűbb az emberek élete, ha gondolkodnának is, cselekvést megelőzően?


2014. okt. 12. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a saját tanácsod, vagy felvetésed, vagy mi is volt pontosan... és gondolkodj, mielőtt cselekszel (pl.: kiírsz egy ilyen kérdést).
2014. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zero the hero ***** válasza:

Ezt gondolom én is. Válaszolok, megmondom a véleményem (mert ugye erre való ez az oldal) és lepontoznak mert nem azt mondtam amit hallani akarnak!

Fele kérdés kamu!

Zero the hero itthagyja ezt az elmúlástó bűzlő oldalt!

2014. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az aki nem meri felvallalni a vagyait (vagyis prud) hoszabb tavon art maganak.

Akinek pedig nem hasznos vagy nem tetszik valaki valasza igy fejezi ki a velemenyet.

ha biologiat tanulnanak az szerintem hasznos lenne. Sok orszagban tanitjak is (tobbek kozott nallunk is).

A prud nem az akiben erkolcs van hanem az aki elhanyagolja a szexualitasat felelembol (elfolytas) vagy onmaga sanyargatasabol (mazochizmus).

A gondolkodas meg egy nehezen elsajatithato, erofeszittest megkovetelo tevekenyseg, amit altalaban eltanulunk (leutanozunk) valakitol akivel sok idot toltunk egyutt es rakenyszerit minket hogy az o szintjen probaljuk ertelmezni a vilagot.

2014. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!