Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Infók lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Infók lent.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy Bp-n dolgozom, egy stylist mellet. Én is annak tanulok. Nemrégiban megismerkedtem egy pasival ( ismert ember ) és nagyon megtetszett nekem. Aranyos, kedves humoros, és talpraesett. Két lábbal a Földön jár. Nagyon sokat beszélgettük, észrevettem hogy tetszem neki, és egyszer be is próbálkozott, Én pedig engedtem neki. Megtörtént a dolog. Tudtam hogy barátnője van. Hülye voltam és mondhatni hogy egy kicsit bele is estem. Nagyon sokat találkozunk a munkámból kifolyólag és néha van köztünk szex is. Azt is mondta már nekem hogy szeret és hogy szakít miattam a barátnőjével. Valamelyik nap találkoztam a barátnőjével is, kedvesnek látszik. Normálisan bemutatkozott stb stb, Én meg alig mertem belenézni a szemébe. Nem tudom tovább ezt csinálni :(

Szerintetek mit tegyek? Végleg megszakítsam a kapcsolatot a pasival ( ami nagy valószínűséggel avval jár hogy munkát kell váltanom, vagy másvalaki mellé kerülök "segédnek". Az azért nem lenne jó mert aki mellet most vagyok, a rokonom.), vagy pedig kérdezzem meg tőle h mit akar?! Össze vagyok zavarodva :(

Bunkó válaszolók kíméljenek. Kösz.


2010. jan. 23. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát szakítani biztos nem fog..csak arra kellesz neki.sakítsd meg vele a kapcsolatot de nem kell elmenned
2010. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, de az a baj hogy egy héten körülbelül háromszor találkozom vele, és tudom hogy ezentúl is próbálkozna, és nem tudnék neki nemet mondani, ahogy eddig sem tudtam :(
2010. jan. 23. 21:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Engedtél a kísértésnek, ki akarsz szállni a kapcsolatból. Tedd ezt! "Csak" cikinek éreznéd utána az együttdolgozást, vagy szerinted, tenne is ellened, hogy meghiúsítsa a munkád? Mert ha az előbbi, és tiszteletben tartja a döntésed, ne hagyd ott a rokonod. Amikor majd befejezed a tanulást, úgyis elmehetsz, ne áldozd fel mindezt egy kicsapongásért.
2010. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát az baj, hogy szerintem ha elutasítanám tuti hogy tenne ellenem valamit, kapcsolatai megvannak. És sajnos a rokonom sem tudna mit tenni. Ezért is nehéz azt mondani hogy vége, meg hát ugye, nagyon vonz, tetszik nekem. Eléggé el vagyok keseredve. Valahol úgy érzem hogy kihasználtak, de igaz ami igaz, nem tartott fegyvert a fejemhez, magam döntöttem úgy hogy lefekszem vele...
2010. jan. 23. 21:38
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor most a gyakorlati helyed miatt kéne belemenned a szexbe továbbra is. Elég kemény ügy:S.. És esetleg a rokonod abban nem tud segíteni,hogy valaki mást ajánl maga helyett? És neki mit mondanál, miért kéreted át magad? Igaz, lehet, hogy a híres ipsének még hosszabbra is elérhet a keze..
2010. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég messzire elér a keze. Rokonom tudja hogy mi a helyzet és nagyon nem nézi jó szemmel ami érthető is. Az áthelyezéssel az a gond, hogy a suliból vagyunk "kihelyezve" egy csoportban, és minden stylist mellé egy segéd jut. Külön kértük hogy a rokonom mellé kerülhessek. Ja, és kihagytam azt is ami elég fontos: lassan 2 hete késik :( Nagyon remélem hogy csak az idegesség miatt, gumival védekeztünk minden alkalommal.
2010. jan. 23. 21:50
 7/20 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy az idegesség miatt van. Végülis most a jövőd múlik ezen a dolgon, hogy hogy lépsz ki belőle:(.. Az a baj, hogy itt sajnos már nem sok tanácsot tudok mondani, mert ha esetleg szakítassz vele és tényleg keresztbetesz, végig gyötrődnéd mindenhol a tanulást, de viszont emiatt meg feladni álmaid munkáját(mert gondolom az), nagy ár lenne.
2010. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak az idegesség miatt van :( Nagyon szeretném azt csinálni amit most, szeretem a munkám. Nagyon el vagyok keseredve :(
2010. jan. 24. 10:36
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Tesztet csinálhatsz, az mindenképpen megnyugtatna, legalább ebben:).

Néhány dolog még este felmerült a fejemben, de ezek alapból elvetett ötletek sajnos...

Szerintem legyél erős és mondd meg neki, hogy befejezed vele a dolgot. És ha netalán valamit lépne is ellened, nem biztos, hogy rosszabb, mint az, hogy kitisztul a lelkiismereted. Jobb tisztázni az ügyet. És lehet, hogy egyszer az ipse se a f@rkával fog gondolkodni. Mert nem hinném, hogy csak azért maradnál továbbra is vele, csakhogy megmaradjon a helyed.

2010. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, hál istennek negatív lett :) Tegnap találkoztam vele, ugyanúgy viccelődött, nevetgélt, és próbált udvarolni mint eddig, és Én sajnos megint nem tudtam visszautasítani :( Tudom hogy hülye vagyok, de mondhatni hogy szeretem.... :(
2010. jan. 26. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!