Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Infók lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Infók lent.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy Bp-n dolgozom, egy stylist mellet. Én is annak tanulok. Nemrégiban megismerkedtem egy pasival ( ismert ember ) és nagyon megtetszett nekem. Aranyos, kedves humoros, és talpraesett. Két lábbal a Földön jár. Nagyon sokat beszélgettük, észrevettem hogy tetszem neki, és egyszer be is próbálkozott, Én pedig engedtem neki. Megtörtént a dolog. Tudtam hogy barátnője van. Hülye voltam és mondhatni hogy egy kicsit bele is estem. Nagyon sokat találkozunk a munkámból kifolyólag és néha van köztünk szex is. Azt is mondta már nekem hogy szeret és hogy szakít miattam a barátnőjével. Valamelyik nap találkoztam a barátnőjével is, kedvesnek látszik. Normálisan bemutatkozott stb stb, Én meg alig mertem belenézni a szemébe. Nem tudom tovább ezt csinálni :(

Szerintetek mit tegyek? Végleg megszakítsam a kapcsolatot a pasival ( ami nagy valószínűséggel avval jár hogy munkát kell váltanom, vagy másvalaki mellé kerülök "segédnek". Az azért nem lenne jó mert aki mellet most vagyok, a rokonom.), vagy pedig kérdezzem meg tőle h mit akar?! Össze vagyok zavarodva :(

Bunkó válaszolók kíméljenek. Kösz.


2010. jan. 23. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomjátok hármasban...

Vagy ha így nem jó de a rokont se akarod ott hagyni akkor inkább legyél öngyilkos.

2010. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon rendes vagy! :@ Kívánom neked hogy egyszer te is kerülj ilyen helyzetbe !
2010. jan. 26. 10:47
 13/20 anonim ***** válasza:
azt hittem, hogy a Márk az bu..zi...de ezek szerint biszex?! xdxd
2010. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hogy kerül ide Márk? Egyébként ha normálisan nem tudtok válaszolni, akkor ne is válaszoljatok!
2010. jan. 26. 11:06
 15/20 anonim ***** válasza:

Lehet h nem látom át tisztán a helyzetet.. de azt írtad h kedves, aranyos..

Lehet h ha elmondanád neki .. azt ami zavar.. h van barátnője.. és ez így kellemetlen neked..

Próbáld meg választás elé hozni.. h vg te vg a barátnője..

H ha a bnőjét választja.. akkor szerintem próbáld megszakítani vele a kapcsolatot.. sex terén meg ilyesmi..

Mert gondolom neked se esik az jól h ha kihasználnak..

Én úgy gondolom h értelmes, normális ember.. ezért már csak megérti a dolgokat.. és nem fog bekavarni a munkáddal kapcsolatban..

Vg hát neked is kéne szerezni bizonyítékot h megcsalja a bnőjét.. és akkor visszatudod vele zsarolni.. nem??..

Szerintem ne hagyd magad.. és tanulj meg nemet mondani..

Mert így a munkát elején már eléggé rossz híred fog elterjedni..

2010. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Márknak szeretője van...!!! Megyek is, és elmondom a Kókusznak meg a Passívnak.Esetleg tudnál küldeni intim fotókat?! Köszi!!! xd xd
2010. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! Megpróbálok valamit lépni , mert ez így tényleg nem jó. Az a helyzet hogy alapból kedves viszont ha felbosszantják akkor nagyon nem. És nagy valószínűséggel nem örülne ha választás elé állítanám vagy visszautasítanám.

Mégegyszer elmondom hogy semmi közöm Márk-hoz, nem is találkoztam vele soha, mondhatni hogy azt sem tudom hogy ki. Neve van a szakmában, de élőben még soha életemben nem láttam. Ha ezt nektek nehéz felfogni akkor az a saját , egyéni problémátok!

2010. jan. 26. 11:46
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha a csávót válassztod, és arra kéred hogy szakítson a barátnőjével, akkor ugyan ez veled is megtörténhet.

és akkor megint ottvagy, hogy munkát kell váltanod.


Szerintem még az elején hagyd abba vele, és maradj ott.

2010. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sztem ez akkor is a Márk...habár télleg igaz, ez elég ciki szval én sem vallanám be xd xd
2010. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Miért lenne Márk? Nem stylist a pasi akiről szó van! De ezt már kifejtettem ezelőtt is! Fogd föl!
2010. jan. 26. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!