Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy részeg nővel lefekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy részeg nővel lefekszik egy férfi az erőszak?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésnél merült fel bennem, hogy ha egy erősen ittas hölgyet lefektet egy hasonlóképpen ittas/józan férfi akkor az erőszaknak számit? Elsősorba nők véleményére lennék kíváncsi. Mert én ugy gondolom h mindekinek fel kéne mérnie hogy mennyit ihat és ha a merevrészeg leányt megfekteti valaki akkor a hölgy így járt. itt nem arra gondolok hogy bedrogozzák hanem h a nő önszántábol annyit iszik h a végén már nem tud magárol se igazán.

2014. okt. 17. 08:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Én támogatom a leírtakat.

Nem kötelező piálni.

25f

2014. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
A büntetőjogban nincs olyan, hogy "így járt". Ennyi erővel elvágod a torkát és kirabolod, aztán a bíróságon azt mondod, hogy így járt. Ne nevettesd már ki magad.
2014. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

és mi a jó abban ha a csaj ott fexik mozdulatlanul te meg natur szárazon meghágod.

a csaj semmit se csinál ha szerencséd van egy kis izgatástoól benedvesedhet ha meg nem igy jártál

én inkább addig nyalnám mig magához nem tér utána egyenes utad lesz :-)

2014. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
nem arra gondolok h megerőszakolja a sötét utcán ellenáll a csaj megveri stb stb. hanem mikor önszántábol piál egy sráccal meg is hivatja magát néhány ezer(tízezer) forintnyi piára merevrészegre issza magát aztán lefekszenek vele és ő erőszakra hivatkozik( a golyatáboros kérdés és témakörröl jutott ez az egész eszembe. mert az hogy saját akaratombol egy olyan helyzetbe ahol az 5 évesnek is leesik h itt bizony meg akarnak fektetni vag yigazábol bármilyen helyzetbe merevrészegre iszom magam akkor nem hiszem h háborognom kéne hogy valaki rendesen megkefélt.) mintha elmennék szánkozni télen vagy hoembert építeni és a haverok megdobálnak hogolyoval énmeg felháborodnék(kinőttem már ebből de ennél jobb példám most nem volt)
2014. okt. 17. 09:26
 5/30 anonim ***** válasza:

szerintem ha a pasi is részeg nem erőszak, de azért figyelj. Függetlenül attól,h mit mond a jog, erkölcsből nem kéne kihasználni azt ha valaki hulla részeg. Ennyi erővel ki is rabolhatnád, részeg lehet,h röhögve odaadja a cuccát. Szerinted az nem rablás?

Ha jogilag nem is büntetendő, gerinctelenség és rettentő aljas dolog (amennyiben a pasi józan vagy csak kicsit be van csípve)

2014. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

3. itt most nem a pasira gondolok(aki valszeg legalább annyira részeg és örül h összehozott egy merevedést fel se tűnik neki h a csaj se csinál semmit) hanem hogy utána a csaj fel van háborodva hogy milyen szemét egy világ és őt bizony megerőszakolták.


talán ez egy jobb példa lesz:mintha fogsz rákursz egyet a kalapácsal a karodra eltörik a kezed begipszelik éss te felháborodsz a betadinszag miatt


halljátok ezek a pldák egyre rosszabbak:D

2014. okt. 17. 09:29
 7/30 A kérdező kommentje:

5. nek: és a jozan ész? énse járkálok ingzsebből kilogó köteg 20ezressel a 8. kerületbe vagyis igazábol sehol se mert tudod h valakinek szemet szúr és kirámol. nem hagyom nyitva a kocsit lehuzott ablakkal bent a laptoppal mert ugyan erkölcsileg nem illik benyulni más autojába de azért mégis ha találsz egy 20ezrest az uton nem kezdesz el kérdezősködni h kijjé volt...lehetne persze és helyes is lenne de aki ilyenbe bízik az szerintem tisztán hülye...


mégegy példa...elkap a hév összeszolalkozok valakivel akit hirtelen felindulásbol elküldök a drága anyukájába ő meg ezért beveri az orrom...a reakciom annyi h tudomásul veszem igen ez sok volt nem így kellett volna értettem nempedig feljeletem testi sértésért...de lehet én vagyok kicsit tul peszimmista/realista

2014. okt. 17. 09:33
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szerinted az,h egy öntudatlan nőt józanul megd*gsz egyáltalán nem gáz, akkor egy elég pocsék lény lehetsz
2014. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

ha a férfi is részeg nem erőszak, de egyébként szerinem rettentően nyomorék dolog. Ha te józanul kihasználnál így egy öntudatlan nőt, egy debil állat vagy.


24/F

2014. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

mielőtt mindeki nekem ugrik mint már említettem a golyatáboros eset miatt merült fel bennem a dolog h vajon miért sírnak ezért a nők h mert megerőszakolták őket mikor senki se erőszakolt beléjül annyi piát h ne tudjanak magukrol.


((3 éve boldog párkapcsolatba élek az inmáron menyaszonyommal maximum őt szoktam részegen megfektetni ami hamár hozzám költözött talán nem erőszak:D ))csak teoretikusan merült fel bennem h szerintem a kimondottan kirivó esetektől eltekintve ez azért messze áll attol mint mikor az utcán letámad a csoka és beléderölteti a farkát miközbe te megteszel midnent hogy ellenállj. nem állítom h szép dolog meg h erkölcsös csak h azért nem azok a büdös taho faszik tehetnek rola hogy a csaj csumarészegen tántorogva nem tudja hogy holvan és beledől egy farokba aztán másnap meg megy a rinya hogy dehát őt megerőszakolták

2014. okt. 17. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!