Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy részeg nővel lefekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy részeg nővel lefekszik egy férfi az erőszak?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésnél merült fel bennem, hogy ha egy erősen ittas hölgyet lefektet egy hasonlóképpen ittas/józan férfi akkor az erőszaknak számit? Elsősorba nők véleményére lennék kíváncsi. Mert én ugy gondolom h mindekinek fel kéne mérnie hogy mennyit ihat és ha a merevrészeg leányt megfekteti valaki akkor a hölgy így járt. itt nem arra gondolok hogy bedrogozzák hanem h a nő önszántábol annyit iszik h a végén már nem tud magárol se igazán.

2014. okt. 17. 08:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

énis részeg ő is részeg megtörténik és az én hibám lenne?:Dnem arra gondolok amikor én vizet iszok vele meg vodkát itatok...mondjuk régen volt olyan h a csaj eléggé leitta magát amig én nem ittam mert vezettem...mondjuk akkor is együttvoltunk már pár hete előtte is utána is szexeltünk már:D de ha ő annyit iszik h ne tudjon magárol az mért lenne az én hibám...nem merevrészegre gondolok hanem tudjátok az a spicesnél részegebb de még mozog...


mondjuk ez nap nap nap folyik kb az összes szorakozohelyen és egész kevés kerül a story címlapjára...

2014. okt. 17. 11:41
 22/30 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem van felelőssége a nőnek, hogy ne igyon annyit,hogy ne tudjon magáról.


Viszont nem csak szándékosan tudja leinni magát valaki.

Úgy értem, hogy pl. én ismerem a határaimat (most már), de egyszer előfordult, hogy 1-2 ital után megittam egy koktélt, mert én ugye bírom, és 20 perc múlva kiütött. Kb. bárki, bármit csinálhatott volna velem.


Az volt a szerencsém, hogy barátokkal voltam és vigyáztak rám, haza vittek.


Nem így terveztem egyáltalán, de ez lett belőle.


Szóval ennek a témának is több oldala van.

2014. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%
"hanem tudjátok az a spicesnél részegebb de még mozog…" :D Ez jó. Hát ha nem mozogna, akkor már nem is élne szerencsétlen.
2014. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyik fél annyira ittas, hogy nem képes az elutasításra (alig áll a lábán, nem tud magáról, nem bír rendesen beszélni), akkor az nemi erőszaknak minősül.

Ez nem vélemény kérdése, ez így van törvénybe foglalva :D

Az, hogy a nő mennyit iszik, az csak arra jogosítja fel, hogy ő mennyit iszik.

Ha egy férfi nem úgy megy el bulizni, hogy uhhh, jó lenne vigyázni, mennyit iszok, nehogy valaki megerőszakoljon (márpedig a férfiak nem indulnak el így bulizni), akkor egy nőtől sem várhatod el ugyanezt.

2014. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
de arrol kevésbé hallani hogy két piás faszi összeverekedett és feljelentést tettek egymás ellen...vagy lehet ez csak nem hírérték és nem hallani pedig így van. vagy lehet csak én vagyok elfogult
2014. okt. 17. 14:07
 26/30 anonim ***** válasza:
Tényleg, vajon részeg pasit erőszakoltak már meg? :D
2014. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

" de ha ő annyit iszik h ne tudjon magárol az mért lenne az én hibám..."

Valóban nem. De ha ebben az állapotában közösülsz vele, az már a te hibád. (Bűnöd.)

Utolsónak: nem valószínű, mert a férfiaknak a sok piától nem műxik a bráner. Mellesleg egyszer fiatal koromban egy szerelmi bánat miatt elkövetett italozás után olyan bűnronda nő mellett ébredtem, hogy a mai napig is csak remélni tudom, hogy tényleg nem történt semmi. :)

2014. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Bizonyítani kell az erőszak tényét ebben az esetben. Egy buliban ha nem lett elkábítva nincs összeverve akkor az kevés, hogy részegek voltak. Más a helyzet támadásnál és védekezésnél.
2014. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Miquel! És ha te egy biológiai csoda vagy? :O Azért én a helyedben nagyon betojtam volna. :D
2014. okt. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha öntudatlan, semmikép nem oké. Ha a nő részeg, de egyértelműen beleegyezik a dologba, akkor mondjuk még oké, de azért nem a legtisztább.
2014. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!