Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi nézi a nőket és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi nézi a nőket és elképzel velük ezt-azt? Azon is akik boldog kapcsolatban élnek, férjek, családapák?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
igen. van az a mondás, ha szemmel minden elintézehtő lenne akor teli lenne az utca halotakkal és terhes nőkel :)
2014. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
hüséget fogadtam nem vakságot!
2014. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.: ezen nagyon jót nevettem! :D jó mondás!


De akkor egy férfi figyelmét mindig eltereli a mellette levő nőről a többi nő akiket lát, nem? Pl elmegy egy pár egy fesztiválra és a férfinak annyi inger jön szembe hogy nem tud ott lenni igazán a párja mellett. Én ettől vagyok ki de nagyon.

2014. okt. 23. 16:52
 4/15 anonim ***** válasza:
A melegek nem.
2014. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos sők is , igen. A "vagy-vagy" elv miatt, kénytelenek, mert vagy egy szerető feleséggel/barátnővel vannak akivel jól kijönnek, még testi vonzalom is van ugyan, de inkább mégse, ezért sajnos az utcán ha olyan nőt lát akire ténylegesen "gerjed" akkor tuti el fog képzelni dolgokat, de semmi nem lesz belőle, mert személyiség, értérend és egyéb dolgok miatt sosem jönnének ki jól. Vagy ezekkel van és kiéli magát élvezetileg, de érzelmileg meg magányos lesz + hülye viták + konfrontáció (Fair az élet, mi? Vagy ez vagy az)
2014. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nagyon féltékeny vagyok amikor ez történik.
2014. okt. 23. 17:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az étlapot is végig szokták nézni!

Egy paptól hallottam : Az nem bűn ha egy másik nőt megnézel!

Viszont amit elképzelsz na az már igen!

Lehet pokolra fogok kerülni!

2014. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megnézik. Én lány vagyok és sokszor szoktam én is mondani a barátomnak, hogy nézzen meg egy jó segget. Nem feltétlenül képzelnek el most dolgokat. De ameddig veled van és nem csal meg addig nincs baj szerintem. Kedves 5. válaszoló nagyon szomorú életed lehet. Lehet valaki szexy kívánatos és normális is.
2014. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a párod először téged is csak fejben vetkőztetett le. akkor van baj ,mikor nem lát más nőt, de mégis rá gondol helyetted.de ne legyél féltékeny, ösztönösen szórnánk a magjainkat mindenfelé.
2014. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!