Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaphatnék rá magyarázatot?

Kaphatnék rá magyarázatot?

Figyelt kérdés
Két ismerösöm is van egy férfi és egy nő.Aki ugymond koplalással fogyozik.A férfi napi 1-szer eszik állítása szerint akkor is csirkemellet salátával.egy hónap alatt ezzel fogyott 8 kg.nem kövér a hapsi hozzáteszem.a nő kb egy hónap alatt fogyott 5 kg ő sem kövér.160 cm és 60 kg-ról kezdte most 55kg.egyik sem sportol semmit.Én meg már lassan két hónapja "kínzom"magam én is kevesebbet eszem reggeli általában két szelet tk kenyér sajttal vagy vajkrém ilyesmi vmi zöldséggel.ebédre azt eszem emit fözök levesből többet másodikból kevesebbet eszem.vacsira vagy 2 szelet tk kenyér vmivel vagy müzli ilyesmi.nem eszem édességet ha eszem is kb egy két falat csokit egy hétre.jaa és mellette tornázom és biciglizem kb heti 3 szor 21 percet.tudom nem sok mozgás de baba mellett örülök h ennyire is jut.és eddig kb fogytam 3 kg és persze semmi sem látszik.én érzem h könnyebb a mozgás de mást nem.jaaa és 160 cm vagyok olyan 65 kg-ről kezdtem és most vagyok kb 62.Könyörgöm segítsetek h mit csináljak mert annyira el vagyok keseredve h nagyon már minden gondolatomat ez teszi ki félek h beciculok a fogyókúrába..köszönöm a segítséget...egy "szenvedő" anyuka...
2010. aug. 16. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy beciculsz? Jól csinálod, csak figyelj másra is, ne görcsölj a fogyi miatt. Lehet,hogy az ismerőseid sem görcsölnek.
2010. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt h bele bolondulok h mindenkinek sikerül csak nekem nem.és mire figyeljek még?
2010. aug. 16. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Te csinálod jól és nem ő.Te zsírból szeretnél fogyni, ő meg izomból fogy így, ami rohadtul nem jó, majd látja a kárát h a napi 1szeri étkezés nem jó
2010. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

A szénhidrát legyen tiltólistán 16 óra után. Vacsorázz halat, salátát, könnyű és nem zsíros ételeket. Írtad, hogy nem eszel fehér kenyeret, de az is legyen tilos, mint minden péksüti.

A teljes kiőrlésű kenyér jó, de nem a legjobb szénhidrátforrás. A vajkrém, sajtkrém abszolút rossz választás, nagyon zsíros, és tápanyagokban is szegény. Én a helyedben vacsorára sem ennék ilyen kenyeret. Helyettesítsd az az előre fóliázott Vollkornbrot néven kapható, az jó rostos, ja és persze nem vacsorára, reggelire, ebéd mellé szabad. Vacsorára még ami jó az a fehérjeturmix, ha mozogsz előtte. Egyből az izmokba építed be, zsír nem lesz belőle, és nagyon finom, csomó ízben lehet kapni.

Jól látod, hogy a mozgás kevés. Alapból 30 perc után indul be a zsírégetés, és még arra kell vagy jó 30 percet dolgozni. Séta is megfelel kicsit gyorsabb tempóban, vagy fele bicaj (ha szobabicaj), fele séta. Kombinálhatod úgy is, hogy tekersz 10percet a bicajon, 4x10 guggolás, még 10 perc bicaj, 4x50 hasizom, még 10 perc bicaj, 4x40 lábemelés, és utolsó 10 perc bicaj után még kis kézisúlyzókkal bicepsz,tricepsz gyakorlatok. Így máris hatásosabb lenne. Amit te csinálsz, az kevés kalóriát éget el, és mellé nem megfelelő a táplálkozásod. Ennél ezerszer lehetsz hatékonyabb!

2010. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó.nagyon sokat segítettél.köszönöm szépen.még annyit h akkor mit egyek reggelire a kenyér mellé.és vacsorára hal és saláta helyett?
2010. aug. 16. 16:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Vacsorára ehetsz zöldségeket, joghurt, túró, kevés fehér hús

Reggelire a kenyérhez valamilyen felvágott és zöldségek vagy gyümölcs,tojás...

És tényleg próbálj meg kicsit többet mozogni, a baba mellett akár otthon tornázhatsz is. És tényleg nem az ismerőseid koplalása a megoldás.

2010. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mutass már egy képet magadról
2010. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ők gyorsan fogynak,de gyorsan is visszaszedik majd,légy türelmes és ne önsanyargatással akarj fogyni.
2010. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha szénhidrát éhséged van, inkább a reggelinél csábulj el.


Vacsira ajánlom: hal (alufóliában, tepsiben sülve) citrommal borssal, leves üresen (tészta nélkül), dinnye (főleg görög) akár több szelet is. És, ha nagyon nem bíros, egy babamaréknyi mogyoró. :D Remélem hasznos. És ne aggódj, csinos anyuka leszel... :D

2010. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Itt egy tuti ebéd recept, nagyon finom és laktató. Ha az egyik felére bacont pakolsz, a párodnak is laktató lesz. :D


Leírok itt egy receptet:


Hozzávalók 4 személyre:


1/2 kg burgonya

3 fej vörös vagy lilahagyma

3 gerezd fokhagyma

1 sárgarépa

5 közepes fej gomba

1 doboz morzsolt kukorica

2 ek olivaolaj

bors

pizza fűszerkeverék vagy csipet oregánó


plusz ízlés szerint egyéb zöldségek


Elkészítés: Minden hozzávalót meghámozunk, megtisztítunk. Kb. fél ujjnyi vastagra karikázzuk a burgonyát, lilhagymát, sárgarépát, gombát. A tepsit beolajozzuk vékonyan. A legalsó réteg a burgyonya, rá a hagyma és a többi hozzávaló. Sózzuk, borsozzuk, fűszerezzük bátran. Addig süssük közepes hőfokon, amíg a burgonya is át nem sült, ez kb. 1 bő óra.


Egyszerű, de nagyon finom!

2010. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!