Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kaphatnék erre magyaráza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kaphatnék erre magyarázatot?

Figyelt kérdés
El is felejtettem már ezt az esetet mert régen történt de most valahogy eszembe jutott. A sztori: az akkori barátomon kézimunkáztam épp. Mindig nagyon nehezen ment el, vagyis kézzel vagy szájjal szinte nem is sikerült vagy ha igen akkor akár több mint egy órán keresztül is kellett csinálnom. Egyszer történt az hogy már nagyon régóta ügyködtem azon hogy elélvezzen mikor egyszer csak jött is valami De az nem ondó volt. Hanem pisi! Ez mégis hogy lehet? Én azt hittem hogy izgalmi állapotban eleve nem olyan egyszerű pisilni. De ez... Még igy visszagondolva is lesokkol kicsit. Bocsi hogy hosszú lett meg tudom hogy kicsit vicces is meg ciki. De tényleg érdekel hogy ez mégis hogy?! :D
2014. okt. 25. 00:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
bisztos nem gyikember volt? nem volt kopultyuja? vagy fure turcsi orra éjszakánként amikor kikapcsolt az alakválto rendszere?
2014. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát Nem tudom. Ha a gyíkemberség járhat azzal hogyegy csöpp férfiasság nincs benne akkor lehet ez volt a gond:D
2014. okt. 25. 00:56
 13/17 anonim ***** válasza:

Milyen régen volt az a régen? Amikor a fiúk még nagyon fiatalok (12-13 évesek kb.) akkor nem jön nekik még sperma, mert csak akkor kezd el kialakulni a dolog. Én amikor először maszturbáltam életemben, még nem jött semmit, aztán valami kevésbé sűrű dolog mint a sperma jött. (amit szerintem te pisinek gondoltál.)

Viszont ha érettebb volt a fiú, akkor sajnos benned volt a hiba. Amikor feláll a hímvessző, egy reflex megakadályozza a pisilést. Tehát valószínűleg nem állt neki. Ha állt is neki, és idősebb is volt akkor meg csoda történt. :D

2014. okt. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
18 éves volt. És állt neki mért éreztem hogy kemény. Ezek szerint ilyen kb még senkivel nem fordult elő:D lehet mutáns vagy nem tudom. :D
2014. okt. 25. 01:00
 15/17 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt hogy semmi férfias nem volt benne? vékony volt a karja? vagy nem volt szakálla?
2014. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Inkább a jelleme (belső tulajdonságok) nem volt férfias.
2014. okt. 25. 01:22
 17/17 anonim ***** válasza:
mondom én hogy gyikember azok nemtelenek hiszen gyikok önmagukat dugják ha jön a szaporodás
2014. okt. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!