Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ha egy ilyen fiú leszólítana?

Figyelt kérdés
Egy olyan akivel egy faluban laktok, látásból ismeritek egymást, tudjátok egymás nevét, köszönőviszonyban vagytok, tudod kik a szülei..stb, csak még soha nem beszélgettetek, egyszer csak odamenne hozzád és elkezdene beszélni veled, (téma mind1, fantáziádra bízom). Szóval mit gondolnál róla? azt hogy hülye mert évek óta "ismered" eddig nem beszéltetek és most csak úgy odajön? (tegyük fel hogy a fiú szimpatikus neked és nem pont azért dumál veled mert fel akar szedni, azért írtam ezt a kérdést ide mert itt vannak a legtöbben és itt van az a korosztály akik válaszát várom, tehát a 15-20 éves lányok írjanak)
2010. jan. 27. 07:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De ha felvenném msn-re akkor biztos azt hinné hogy gyáva vagyok mert nem merek beszélni hozzá élőben.

Ismer engem tudja a nevem, köszönőviszonyban vagyunk (mint mindenkivel a faluban) de soha nem beszéltem még vele.

2010. jan. 30. 10:13
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és mivel kezdjek? szal mit mondjak? :D
2010. jan. 30. 10:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok
2010. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem
2010. jan. 31. 04:51
 15/16 anonim ***** válasza:

01-28 11:32

Párom amikor felvett, kerec-perec megmondta, hogy meg szeretne ismerni :)

Mindkettőnknek jó a beszélőkéje, a témák jöttek maguktól...

2010. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kicsit mesélnél róla? írj privátot ha gondolod
2010. febr. 2. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!