Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ti is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ti is olyan helyzetben, amikor már úgy gondoltátok, hogy már a halál lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Elegem van az életből! :/ 2 éve dolgozom, de a munkámban semmi siker nincs és folyamatosan negatív visszajelzéseket kapok, amit képtelen vagyok normálisan, higgadtan kezelni, mindig magamra veszek mindent.


Magánéletem is katasztrófa, 24 évesen még komoly kapcsolatom sincs. Már-már sokszor azon gondolkodom, hogy mi értelme élni, ha folyamatosan csak kudarcok érnek az élet minden területén. Senki sem ért meg, nem hallgat meg úgy igazából senki, mert letojják, vagy már "unják" a nyavalygásomat. Mégis jó lenne, ha egyszer vk. csak néha-néha megkérdezné, hogy "mi a baj?". Sokszor úgy érzem, hogy hiába adok, soha nem jön vissza semmilyen eredmény.


Belefáradtam az egészbe, pedig még csak 24 éves fiatal nő vagyok.


2014. nov. 7. 21:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz az embereknek megfelelni. Csak azért tudhatnák az emberek, hogy senki sem tökéletes. De úgy látszik ebben a r.. világban mindenki azt várja el a másiktól és nekem már ebből elegem van. :/
2014. nov. 7. 21:49
 12/18 anonim ***** válasza:
2014. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Talán az a baj, hogy mindenáron meg akarsz felelni és mindenkinek, ez rossz, nem kell másoknak, bőven elég csak magadnak! Mert úgy sem tudsz, mindig lesz, ami másoknak nem tetszik, ezt le kéne tojni magasról. Hidd el jobb lesz.
2014. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted,nagyjából én is hasonló helyzetben vagyok.Őszintén szólva nálam már ez a gondolat sok éve felmerült.Azóta is kísért engem,de a családom miatt egyedül nem tehetem.Bár így is nehéz lesz beadni nekik hogy nekem soha nem lesz barátnőm,se családom se semmi ilyesmi,mert esélytelen vagyok a nőknél...De már elkezdtem adagolni nekik...

23/F

2014. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#11


Pont az a probléma, hogy meg akarsz felelni másoknak. Az egész életed depresszióban fogod tölteni, ha nem változtatsz ezen. Én már csak tudom, hisz ugyan ebben a cipőben jártam. Folyton azon kattogtam, hogy mit gondolnak rólam mások.


Ezt a két részes előadást tudom neked ajánlani. Nekem sokat segítettek anno Tolle könyvei, előadásai:


https://www.youtube.com/watch?v=gL3TTM30zeY

https://www.youtube.com/watch?v=vMgZtk6XPoE

2014. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Már egyre inkább kevésbé bízom magamban egyébként, hogy bármire is jó lennék, mert akármibe belefogok, rájövök, hogy rosszul csinálom a dolgokat.


Pártalálásnál: hát nem tudom, hogy ronda vagyok-e vagy sem. De az, hogy ennyire nem találok, annak valami oka van. Vagy ennyire nincs szerencsém, vagy előre megvan írva a Nagy könyvben, hogy nekem sohasem lesz önálló családom. :/

2014. nov. 7. 22:19
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kéne annyi füvet szívni.
2014. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 aladar12 ***** válasza:

igen, voltam már úgy, hogy azt éreztem, a halál a legjobb megoldás. de utána körülnéztem és elkezdtem a szép oldalát nézni mindennek és emiatt ma már szerintem sokkal magasabb szinten tartok.

amúgy ha mostanában rossz a kedvem yugioh 5ds-t nézek. megéri.

2014. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!