Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy bukjanak ram a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy bukjanak ram a ferfiak, hogy eszrevegyenek tenyleg ri. Banccal kell valtozzak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 14:08
1 2 3
 11/26 Költőnő? ***** válasza:
81%
nem tudom, én nem vagyok, az mégis mindig volt kapcsolatom, ha akartam/engedtem h legyen. Mád kérdés, h le nem állnék olyannal, akinek ez kell.
2014. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az esete és más jön be, mi a hobbid miket szeretsz menj olyan helyekre és ott próbálkozz hátha ott bejösz pasiknak.

Vagy ismerkedj a netes társkeresőkön ott pl ha le irod miket szeretsz milyen vagy tutira lesz pasid.

2014. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

Ja, hogy egy konkrét pasiról van szó!

Egyszerűen nem jössz be neki. Akkor sem fogod érdekelni, ha seggig érő szoknyában, kirakott mellekkel rohangálsz.

2014. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
lenni kell egyfajta kisugárzásodnak, de semmiképp nem ribänc
2014. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Ha nem jonnek be neki, akkor tul tudnam tenni magamat rajta, viszont amikor ki vagyok oltozve, akkor latom, hogy kozeledne felem. Maskor nem!
2014. nov. 8. 14:30
 16/26 A kérdező kommentje:
Amugy eleteben 1x volt komoly kapcsolata, azota csak kihasznalja a noket.
2014. nov. 8. 14:31
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a vissza fogottabb öltözködésű, egyáltalán nem divatkövető, sminkeletlen lányok jönnek be. Azokat szoktam az utcán megnézni.
2014. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%
Na, még mindig nem érted. Lehet, hogy mikor ki vagy öltözve, gerjed rád, de ettől még mint nő nem fogod érdekelni. Ha érdekelnéd, érdekelnéd az otthoni kinyúlt melegítődben is.
2014. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Amugy eleteben 1x volt komoly kapcsolata, azota csak kihasznalja a noket."


És neked pont ő kell. Ez aztán az elba szott logika.

2014. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mg fogom erdemelni, hogy eldobjon? Miert is, mert eveken keresztul varok ra, mert szeretem, o meg minden ri.banccal kikezd?
2014. nov. 8. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!