Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiasság meg a pozitiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiasság meg a pozitiv gondolkodás igaz hogy mekkora baromság?

Figyelt kérdés

1. A születési arcvonásaidon nem tudsz változtatni. És mit néz a legtöbb nő elsőnek? Az arcot.


2. Ha itt mutatsz egy képet nekik magadról és az alapján nem jösz be nekik,szerinted mennyi esélye van a személyes találkozásnak? 0


És ne mondja már nekem senki hogy a jellem majd átmegy fotón keresztül amikor a lélek kincsei láthatatlanok a szemnek.


Igy nem értem miért van Ismerkedés kategória és amúgy is netes társkereső. Szerintem hülyeség az egész ezek alapján!


2014. nov. 9. 08:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy a kérdezőnek igaza van mindenben.

Valamelyest igaz, de nem fedi teljesen a valóságot.

Az addig rendben van, hogy az ember bizonyos dolgokon nem tud változtatni, de mennyi minden van még amin lehet, hogy vonzóbb legyen.

Sokat számít, hogy az ember mennyire nyitott mások felé és a világra.

Legyen szókincse és tudjon azért hozzászólni bizonyos dolgokhoz, egy alapműveltségnek lennie kell mert ugye nem hülye lányt akarsz magad mellé, ergo te se legyél az. :)

Sokat számít bizony a pozitív gondolkodás és a hozzáállás.

Most az, hogy egy-két nőnemű egyént ez nem értékeli és nem vesz tudomásul nem hinném, hogy világvége hangulatot kell, hogy keltsen bárkiben is.

Nem tetszhetünk mindenkinek.

Egyszerűen rossz embereknél próbálkoztál.

Én is próbálkoztam olyan lányoknál ahol nem jött össze a dolog. Egy ideig bántott, de mit tudok tenni.

Gondolom te is inkább egy csinos és dekoratív nőt szeretnél. Már kapásból a külső jött elő itt is.

Valóban nehéz neten keresztül ismerkedni mert sok a szélhámos és itt is mind a való életben a nő választ. :)

Volt itt több lány is akikkel csak úgy beszéltünk semmi képcsere és mégis elvoltunk, de amikor átmentünk egy közösségi oldalra akkor sem szaladtak el, pedig aztán én sem vagyok egy hű de jól kinéző pasi, teljesen átlagos vagyok.

Az megint más kérdés, hogy akikkel eddig összeakadtam itt, mind messze voltak, így értelmetlen volt folytatni. :/

Szóval ha képpel nem is, de írásban át lehet adni valamennyi infót magadról, de ehhez az kell, hogy szóra bírd így neten keresztül, ami megint csak nehéz.

2014. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"Gondolom te is inkább egy csinos és dekoratív nőt szeretnél. Már kapásból a külső jött elő itt is. "


GONDOLTAM HOGY UTALNI FOGSZ ERRE!

DE SAJNOS ELKELL SZOMORITSALAK.

VILÁG ÉLETEMBEN A VISSZAHUZODÓ HALK SZAVÚ LÁNYOK TETTSZETEK,AKIK ELVANNAK A SAJÁT VILÁGUKBAN. ÁTLAGOSAN NÉZNEK KI,ÉS CSAK ÚGY ELVANNAK A TÖMEGBEN. SEMMI KIHIVÓ ÖLTÖZKÖDÉS V ILYESMI. SZERÉNYEK NAGYON. LEHET NEM TÚL BESZÉDESEK,DE AMIKOR MONDNAK V MI ANNAK SÚLYA VAN.

2014. nov. 9. 09:53
 13/29 anonim ***** válasza:
értjük, nem kell kiabálni.
2014. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

5-ös valami médium lehet, hogy kapásból tudja, milyen pasikat "ajnározok".

Bár abban igazad van, hogy szeretem azokat, akik minél több nőt megdugtak már. Egyszerű tapasztalat: eddig kivétel nélkül sokkal fantáziadúsabbak és jobbak voltak az ágyban. Márpedig a szex fontos.

2014. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#12


Ez mind rendben is van, de ezeknél a lányoknál azt a gátat kell legyőznöd, hogy nem csak arra kellenek.

Amennyire nő a felszínesség úgy húzza magával a kihasználást és a félrevezetést.

Sokan ettől félve inkább nem is kezdeményeznek vagy félnek megnyílni a másiknak.

Próbálkozhatsz te akármilyen kedves szavakkal így neten keresztül, az mit sem ér.

2014. nov. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát nem tudom, mikor volt az vonzó bmelyik nem szemében ha a másik minden szavából süt az önsajnálat és a negatívitás.
2014. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom a frankót mindenkinek!


A gyks- visszahuzodó lányok is csak állandóan nyafognak hogy igy nem kellenek úgy nem kellenek senkinek,aztán amikor egy rendes srác megkörnyékezi őket aki átlagos kinézetü,ő nekik mégsem kell,mert persze álom világban élnek és a herceget várják fehér lovon,napra nézhetnék de rád nem arcocskával..

2014. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

ma 10:07

Szép kis nőcske lehetsz ha neked csak a szex a fontos.

2014. nov. 9. 10:36
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
A saját kérdésedet kommenteled más regisztrációval...
2014. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

ma 10:32


Nagyon jól látod,ezt tapasztaltam én is.

2014. nov. 9. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!