Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiasság meg a pozitiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiasság meg a pozitiv gondolkodás igaz hogy mekkora baromság?

Figyelt kérdés

1. A születési arcvonásaidon nem tudsz változtatni. És mit néz a legtöbb nő elsőnek? Az arcot.


2. Ha itt mutatsz egy képet nekik magadról és az alapján nem jösz be nekik,szerinted mennyi esélye van a személyes találkozásnak? 0


És ne mondja már nekem senki hogy a jellem majd átmegy fotón keresztül amikor a lélek kincsei láthatatlanok a szemnek.


Igy nem értem miért van Ismerkedés kategória és amúgy is netes társkereső. Szerintem hülyeség az egész ezek alapján!


2014. nov. 9. 08:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

ma 10:36


Mi van?

2014. nov. 9. 10:37
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmondom a frankót mindenkinek!


A gyks- visszahuzodó lányok is csak állandóan nyafognak hogy igy nem kellenek úgy nem kellenek senkinek,aztán amikor egy rendes srác megkörnyékezi őket aki átlagos kinézetü,ő nekik mégsem kell,mert persze álom világban élnek és a herceget várják fehér lovon,napra nézhetnék de rád nem arcocskával..



Te írtad más regisztrációval.

2014. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó, oké, ronda vagy, sose lesz nőd, utód nélkül döglesz meg (ami nem baj). És? Mit akarsz elérni a vergődéseddel?

Sok más előnytelen kinézetű ember, aki nem tud a marhaságaidról meg vígan él és csajozik.

2014. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen alpári bunkó vagy, nem csoda, hogy nincsen nőd. Akinek nem tetszel az k.-va, aki tanácsot akar adni azt is lek.vázod. hogy is van ez???
2014. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

A frankót mondogatósnak írom: nem minden itteni csaj sír, hogy nem kell senkinek. Én se. Az itteni "rendes" fiúk ált. menthetetlen lúzerek akik csak hőbörögni meg nyafogni tudnak.


Kérdező, hallottál már róla, hogy a szépség relatív? Ami tetszhet az egyiknek a másiknak nem és fordítva. Ha ennyire céltalannak látod a netes társkeresést esetleg mi lenne ha élőben próbálkoznál? Senki nem mondta, hogy a "jellem majd átmegy a fotón keresztül" - (ilyen baromságot honnan szedtél btw?). Szerintem neked kicsit agyadra ment valami, persze ha téged az tesz boldoggá, hogy idióta elméleteket gyártasz egészségedre, de ettől haladni nem fogsz.

2014. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
14-es. Ha olyan pasit akarsz akinek 100-150nője volt már akkor nála csak egy strigula vagy és ha valamit szeretnél egy ilyen menő manótól+alázna és kiröhögne,ennyi!!!!
2014. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
A 46% os (első) és az 55%os (aki helyesel:pl igazságod van) mind te vagy, ennyire unatkozol, hogy a saját kérdésedre válaszolsz?
2014. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
27-es. Okoska ezt jól benézted,azért mert 2ember hasonló stílusban ír és egyetértenek valamiben akkor az egy és ugyanaz???Amúgy hogy képzelted telefonról meg számítógépről is felírás ide ugyanaz a személy,de keress meg egy 3.-at is aki hasonlóan ír,mert tabletröl is lehet írni-D
2014. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

27es, az csak annyit tesz, hogy az egyik és a másik egyforma hülye és keserű mint az epe. De attól még hogy el vannak telve a saját hülyeségükkel, nem kell vitatkozni velük.

Én csak sajnálni tudom őket, hogy ilyen tévképzetekkel élnek, és egyedül fognak élni, míg meg nem halnak...

2014. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!