Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondolnátok rólam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondolnátok rólam? Ez már ribis?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam bulikba járni, inni meg főleg nem. Csendes, szégyenlős lány vagyok, komoly tervek, stb.. Elmentünk pár barátomm bulizni nemrég. Nem voltam részeg, csak becsiccsentettem kicsit, de tisztán emlékszem mindenre. Volt egy fiú, aki 1 évvel fiatalabb nálam, nem igazán ismerem, csak párszor találkoztam vele. Azon a bulin táncoltunk majd csókolóztunk is és hagytam neki, hogy közben simogassa a fenekem. Én nem akarok tőle semmit, csak kíváncsi voltam már a csókra, hogy milyen. Ez volt az első, de akiknek elmondtam, néhányan csak néztek, hogy pont az első csókot 'csináltam' el így. Jó, én sem vagyok rá büszke, meg visszacsinálnám, ha lehetne, de nincs bűntudatom miatta.

Fiúk, ti mit gondolnátok rólam? Nem vagyok egyébként ilyen, nem engedem másoknak, hogy tapizzanak, stb.. Legközelebb már nem leszek ilyen hülye, hogy szinte ismeretlennel leálljak csókolózni, csak hajtott akkor a kíváncsiság. Ettől r*b*ncnak számítok már?

19/L


2014. nov. 10. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, eleve túlértékelt dolog ez az első csók. Egyszer még belefér a rossz döntés kategóriába.


23/F

2014. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekem sem a baratommal volt az elso csok. :)
2014. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
"....Ez volt az első, de akiknek elmondtam, néhányan csak néztek, hogy pont az első csókot 'csináltam' el így...." Nem, te nem vagy rib. de eszed az nincs valami sok. Akkor neked ez esett jol, ezt tetted 19L De mi a fergeteges fa-znak kell ezt mesélned fünek-fának?????
2014. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Szép, ékes példája ez az elhárító mechanizmusoknak :)

Lehet én vagyok a túl prűd, de szerintem ezt nem így kellett volna, akármilyen kíváncsi is vagy. Majd a swinger klubra is kíváncsi leszel ilyen módon? :)

De ha neked ez kell, ne érdekeljen téged más véleménye, felesleges a kérdés kiírása.

2014. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
páran láttak ismerősök, és volt 2 ember, aki rákérdezett, és meg megmondtam az igazat, hogy az első volt.
2014. nov. 10. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

semmit sem!

totál normal belevaló csaj vagy ennnyi! :D

nbekem bejönne a dolog. Vagány.

sokkal jobb ez, mintha egy visszahúzódó prűd valaki lennél..:/


de eprsze ez csak akor érvényes, ha eza tánc meg max csók és ennyibe kimerül,....ha már midne buliba mássla lépsz le szexelni nah az ribis!

2014. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jajj ne hülyéskedj, dehogy vagy r*banc!! Más 14-15 évesen iszik, bulizik és nemhogy csókolózik, de mellette le is fekszik ezzel-azzal. Abszolút nem vagy r*banc, ilyen eszedbe se jusson! Buliztál, táncoltál, jól érezted magad. 1 csók még nem a világ vége. Ha aznap este smároltál volna 4-5 sráccal, akkor más lenne a helyzet, de nem így volt, szóval nyugodj meg! :)


22L

2014. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jezusom, dehogyis. Ez egyreszt csak egy csok volt, masreszt 19 eves felnott no vagy, nehogy mar attol legyel r.banc, mert csokoloztal egy fiuval egy buliban!
2014. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Abszolut nem az! Ha minden csaj csak ennyit csinalna egy bulin, akkor nem sok ribi lenne.

Jol erezted magad, buliztal, tudtad hol a hatar! Fiatal vagy! Szorakozz mig tudsz!

2014. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy, hogy első, vagy ezredik csók? Ha jól esett, ne bánd egy percig sem.
2014. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!