Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokszor aludtam együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokszor aludtam együtt a barátnőmmel, az utóbbi időben és valami megváltozott bennem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A barátnőm családi okok miatt sokszor aludt nálam, szinte napi szinten mint barátnő a barátnőnél. Ez rendben is volt jól elvoltunk egymással, filmet néztünk sütöttünk főztünk, minden rendben is volt. De most ahogy megoldott náluk a gond nincs már ennyit itt és nekem nagyon de nagyon hiányzik, hogy nem alszik velem és nem ölelhetem meg alvás előtt. Olyan érzésem van mintha legalább a páromról lenne szó, szinte rosszul vagyok ha nem tudok vele aludni bizonyosabb ideig. Mi lehet ez? Lehetséges, hogy beleszerettem ? Nem tartom magam leszbikusnak soha nem érdekeltek a lányok.

20/l



2014. nov. 17. 07:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
#7-es még mindig: mármint, ha szeretnéd is megcsókolni, illetve ha számításba vesszük a fent leírtakat.
2014. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, megcsókolni nagyon szeretném, meg szeretem is, én akár élnék is vele kéz a kézben. A szexre még soha nem gondoltam, hogy vele úgy legyek.
2014. nov. 19. 12:28
 13/14 A kérdező kommentje:
Azóta is voltunk együtt, és csak arra vágytam, hogy egész végig érezhessem az érintését a közelségét, az ölelését, az illatát és hadd halljam a nevetését.
2014. nov. 19. 12:36
 14/14 anonim válasza:

#7-es vagyok: ha gondolod, írj nekem egy részletesebb privát üzenetet, és megpróbálok segíteni


19/L/L

2014. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!