Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A távkapcsolatok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolatok hogyan kezdődnek? Csak mert ha neten ismerkedek a nagy távolság mindig kizáró ok.

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Csaj vagy? Ha igen akkor írj :)
2014. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
irj nekem is :) 27/f
2014. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bocs, fiú vagyok.
2014. nov. 23. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Rátapintottál a lényegre, ez a kérdés bennem is kering már évek óta. Nincs rá érdemi válasz, az ilyen esetek véletlenszerűen jönnek létre. Vagy valami helyzet kivételt képez, vagy máshogy ismerkedtek meg, vagy az egyik időközben költözött.
2014. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Csak mert ha neten ismerkedek a nagy távolság mindig kizáró ok." <= Nálad igen, viszont emberek millióinál nem az, szóval így is kezdődhet egy távkapcsolat. Az már más kérdés, hogy a tiéd nem így fog, ha esetleg részed lesz benne.



19/L

2014. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Nem nálam, hanem a másik fél részéről.

2014. nov. 23. 20:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Az előző az 5-ösnek ment
2014. nov. 23. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

5-ös vagyok...Nos, akkor egyszerűen nincs szerencséd.

Persze ritkább, aki belemegy távkapcsolatba, de érted...Itt nem azon kell gondolkozni, hogy mi lehet a baj, ha te rendben érzed magad, akkor simán nincs szerencséd. Majd lesz, ne aggódj.


19/L

2014. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer úgy szoptam be, hogy huzamosabb időre kitettem a lábam a városból (táboroztatás, szakmai gyakorlat) és muszáj volt emberekkel kommunikálnom.
2014. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
találkoztok..na buum
2014. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!