Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetnek az álmaim?

Figyelt kérdés
Mit jelent az, hogy folyton Vele álmodom? Nem, nem vagyunk együtt, csak nagyon szerelmes vagyok belé, és pár hónapja folyamatosan vele álmodtam. Mostanában nem, de tegnap éjjel megint megesett. Volt, hogy azt álmodtam, egyedül van, és mindenki elhagyta, csak én nézem szomorúan... volt, hogy azt álmodtam, csókolózunk, és tegnap pedig azt, hogy átölel. Kérlek segítesetek, mit jelenthetnek ezek az álmok?
2011. jún. 7. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
azt barátom, hogy nagyon belezúgtál
2011. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy igazi szerelmet érzel iránta :]
2011. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már a tudatalattidba is befészkelte magát. Ez már szerelem.
2011. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az álmaid jelentése:


-1. a szerelem egy ismeretlen fiú után: az álmodban azt jelenti, hogy, nehéz időszakod van, szomorú és magányos vagy ezért akit elsőre megláttál és szimpatikus volt és szépen nézett rád abba egyből beleestél mert ki vagy éhezve a szerelemre.

- 2. "egyedül van és mindenki elhagyta: ennek a jelentése az, hogy csak őt akarod senki mást, azt akarod h ne legyen senkije , csak te maradj neki, nem akarod h mások tudják vagy lássák azt hogy vele vagy, és arra vágyódsz hogy átölelhessétek egymást egy éjszakán át.

- 3. a csók és a sűrű ölelgetés jelentése pedig egyszerű, nőből vagy, és régen elégültél már ki szexuálisan és szenvedélyes szexre lenne szükséged.

2011. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!