Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fáj, hogy egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fáj, hogy egyedülálló voltam egész életemben, akkor gyenge vagyok? Szégyellnem kéne?

Figyelt kérdés
Még kilátást se látok arra, hogy valaha lesz barátom és nem is tudom mire építeni ezt a hitet.
2014. nov. 26. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8eve nincs bnôm,isten hozott a klubban
2014. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem szégyellni kell, hanem cselekedni ellene, ha ez a célod. Hagyd el ezeket a negatív hiedelmeidet, és menj társaságba, emberek közé. Otthon ülve nem lesz eredmény.
2014. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem otthon ülök, kifejezetten sokat járok társaságba.
2014. nov. 26. 20:26
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor legyél nyitott, érdeklődj a fiúk felől, ne legyél megszeppent leányka. Legyen véleményed a dolgokról, olykor karakán módon is. Érezzék azt, hogy egy belevaló energikus lány vagy. :)
2014. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm 21 éves létemre, és nem hiszem, hogy a közeljövőben lesz, mivel nem nagyon járok el itthonról sehova, ahol alkalmam lenne lányokkal ismerkedni. Meg amúgy sem vagyok egy nagy nőideál, szóval inkább beletörődöm, hogy nem sok esélyem van egészséges párkapcsolatot élni egy hozzám való lánnyal. De persze a reményt sosem adom fel, szerintem te se tedd. Ki tudja, mit tartogat a jövő... Csak ne élj folyton benne, helyette koncentrálj a jelenre.
2014. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem ismerkedsz meg az 1-es válaszolóval?
2014. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vagy miért nem ismerkedsz meg velem?
2014. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szégyellned nem kell.

Mi a gond? Csúnyácska, esetleg duci vagy? Vagy csak túl félénk? Sok mindenen lehet változtatni, csak akarni kell. Én is elég soká jöttem rá erre. Egyelőre még nincs senkim, de már látok reményt.

30F

2014. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok duci, sportolok is. Állítólag az arcom sem csúnya. Nyitott is vagyok, bárkivel szívesen elbeszélgetek. Valami ezeken kívülálló oka van, amiért nem felelek meg senkinek, amit én sem tudok, hogy mi, ezért nem is tudok rajta változtatni.
2014. nov. 26. 20:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Talán az a gond, hogy csak barátkozol, nem flörtölgetsz, nem néznek rád nőként. Mondjuk nekem se mondta meg soha senki, hogy miért nem vagyok elég jó, csak elutasítottak vagy leráztak.
2014. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!